Публічний звіт Спілки ГІУ за 2018 рік

Представляємо звіт про діяльність Спілки “Громадські ініціативи України” у 2018 році.

2018 рік був багатим на спілкування на в регіонах, ми багато дізналися і навчилися від наших партнерських організацій і намагались відповідати на їхні запити, створюючи простір для спілкування та довіри. 

 

Що можна знайти у цьому звіті крім стандартних цифр і графіків?

 

Визначною подією року став Форум “Від ідеї до успіху-2018. Місцеві ініціативи змінюють життя українських громад”, що цього разу вперше пройшов в Одесі. За відгуками, виступ Кшиштофа Становського, якого ми маємо честь вже багато років називати другом Спілки, став відправною точкою для важливих роздумів та дій. Тому ми подаємо тези його промови як додаток до звіту, а повний виступ (і виступи інших спікерів/рок) можна подивитися на нашому ютуб каналі.

 

 

 

Наш постійний інформаційний партнер, Громадський простір, підготував багато гарних матеріалів і відео про форум. У звіті ви знайдете витримки з розмови про мережування, яку модерувала представниця Громадського простору.

Створювали подібні до форуму середовища ми і на регіональному рівні. У 2018 році відбулися відкриті простори в Сумах, Одесі, Чернівцях, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Чорноморці та Рівному. В цьому звіті можна подивитися на зведені результати всіх подій та почитати відгуки про них.

У звіті ви знайдете короткі історії ініціатив, відзначених у 2018 році в рамках конкурсу “Краща громадська ініціатива . Нагадуємо, що прийом заявок для відзначення у наступному конкурсі триває!

 

Цікавим цьогорічним досвідом для Спілки стала співпраця з Програмою DOBRE в Кіровоградській області. Ми спільно з нашими членами, Агенцією сталого розвитку “Хмарочос”, допомагали голосам активістів_ток трьох ОТГ ставати більш впевненими та професійними.

Продовжили ми співпрацю і з нашими польськими партнерами (Фонд “Освіта для демократії”) і працювали цього року у 50 громадах, впроваджуючи польський та український досвід дослідження громади та залучення громадян. Традиційно цього року ми працювали і з підтримкою і супроводом малих проектів. Більшість з них були реалізовані в Кіровоградській області. Більше про тематики та про наш підхід до супроводу малих проектів  – теж є в цьому звіті.

 

І на останок  –  пропонуємо ближче познайомитися зі Спілкою, з нашим підходом до роботи, нашою історією, та головне  –  з нашими членами, яких в цьому році стало на 7 більше! 

Гарної подорожі сторінками звіту!

Сподіваємося, що він стане для вас джерелом корисної інформації, а може і натхнення 🙂

Нагадуємо, що ми завжди раді вам на нашій сторінці в фейсбуці та на цьому сайті, а будь-які питання і пропозиції можна надсилати на скриньку [email protected]

Команда Спілки ГІУ