Як реагувати на нові виклики і можливості у своїх громадах, – планували активісти Рівненщини

7 – 8 грудня в Рівному  відкритий простір   «Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?» зібрав  представників громадських організацій, освітян, бібліотекарів та небайдужих мешканців Рівненщини.

Захід був організований Спілкою «Громадські ініціативи України»  у партнерстві з  громадською організацією Волинський_ресурсний_центр (місто Рівне).

На відкритому просторі обговорювалися  екологічні питання, проблеми місцевого розвитку, урбаністики, вирішували як залучити молодь до суспільного життя, як просувати читання в громаді, зверталися до проблеми безпритульних тварин.

Лідери громадських організацій, рухів та ініціатив, які працюють у Рівненській області, мали можливість обговорити, що можуть робити в своїх громадах зараз, коли з’являються нові виклики та нові можливості.

Заплановані спільні ідеї вже найближчим часом мають втілитися в конкретні справи, адже вже новому році учасники відкритого простору знову зберуться на тренінг для планування подальших спільних кроків.


Відзначимо, що це вже п’ятий відкритий простір, що був організований в 2018 році Спілкою «Громадські ініціативи України» в рамках проекту «Ефективна регіональна модель взаємодії НГО» за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії NED, раніше подібні зустрічі громадських активістів відбулися в Чернігові, Миколаєві, Луцьку та Черкасах.

Фото Ірини Федорчук та Оксани Костюк