Додай свою практику у дайджест Спілки «Громадські ініціативи України»

 

Спілка «Громадські ініціативи України» вже давно збирає практики роботи громадських ініціатив на місцевому рівні. А у 2018 році ми започатковали нову традицію випуску  дайджесту «Історії успіху громадських ініціатив».

Кожна громадська організація чи ініціативна група  можете розказати свою історію успіху і потрапити в цей дайджест – для цього просто перейдіть за посиланням, щоб скачати аплікаційну форму, заповніть її та відправте на адресу  [email protected]  з позначкою “Ініціатива для дайджесту ГІУ”.

 

 

Метою нашого дайджесту є популяризація важливих ініціатив, акцій, проектів, які були реалізовані громадськими організаціями та ініціативними групами на локальному рівні. За 10 років діяльністі Спілки ми зібрали сотні таких практик і прагнемо, щоб вони поширювалися і надихали інших. У кожному випуску дайждесту ми  формуємо тематичні підбірки цікавих практик або знайомимо вас з найбільш свіжими ініціативами.

Дайджест поширюється серед сотень громадських організацій, ініціативних груп та фондів та донорів  в Україні та за кордоном. Ми бачимо його як можливість  створити майданчик для обміну найкращими ідеями у сферах активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою та муніципалітетом/бізнесом, а також запровадження інноваційних методів діяльності в роботі неурядової організації/місцевої громади/ініціативних груп.

Отримані  описи історій громадських ініціатив перед тим, як потрапити на сторінки дайджесту, будуть опубліковані на сайті Спілки «Громадські ініціативи України» у розділі “Практики”.

Крім розміщення історії на нашому сайті, щороку ми визначаємо найкращі історії під час Форуму “Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад”.

Відзначені ініціативи 2017 року можна переглянути за цим посиланням.

***

Довідково: Громадська Спілка «Громадські ініціативи України» була заснована в 2007 році як неформальне об’єднання (мережа) організацій, які бачать своїм завданням підтрмку громадської активності на місцевому рівні. Сьогодні Громадська спілка “Громадські ініціативи України» представлена в 16 областях України. Кожна організація – член Спілки є центром невеликої регіональної мережі, яка включає від 7 до 20 неурядових організації локального рівня.

Протягом 2007-2016 років діяльність Мережі була спрямована на зміцнення локальних неурядових організацій (переважно через навчання їх лідерів) та мережування ініціатив в регіонах.  .

Останні роки Громадські ініціативи України окрім проектів пов’язаних з розвитком та підтримкою ініціатив,  займались також розвитком місцевих територіальних громад, налагодженням взаємодії між громадськими активістами та місцевою адміністрацією, сприянням в проведені реформи децентралізації.

Після 9-ти років роботи як неформальне об’єднання в 2016 році було прийнято рішення про реєстрацію Громадської спілки «Громадські ініціативи України». Головною метою діяльності спілки є створення сильного об’єднання (платформи) неурядових організацій в першу чергу на місцевому рівні, здатного впливати на формування політики за участі громадян, а також сприяти впровадженню реформ як в країні в цілому так і на рівні окремих спільнот.

Звіт про роботу Спілки за 2007 – 2017 роки можна переглянути за цим посиланням