До 23 березня продовжено термін реєстрації на участь у Баркемпі в Сумах “Співпраця НУО і влади. Роль мереж і коаліцій”

Громадська Спілка “Громадські ініціативи України” та Сумський обласний комітет молодіжних організацій (СОКМО) оголошують прийом заявок для участі у Баркемпі “Співпраця НУО і влади. Роль мереж і коаліцій”

Ми пропонуємо лідерам громадських організацій, рухів та ініціатив, які працюють у Сумській області зібратися на неформальну конференцію (баркемп), щоб показати, що можна робити в своїх громадах, коли з’являються нові виклики та нові можливості.

На учасників чекатимуть не тільки цікаві спікери, але і багато неформального спілкування. Ми поговоримо про приклади успішних та не успішних випадків взаємодії влади і громадських організацій, про очікування, які ми маємо від такої взаємодії, про ефективні (і не дуже ефективні) інструменти.

Окрема частина баркемпу буде присвячена обговоренню можливостей для спільної роботи. Подумаємо про те, що стримує співпрацю сумських організацій між собою і якими б могли бути наші спільні проекти.

Захід відбудеться 30 березня 2018 року в місті Суми. Заявки на участь приймаються до 23 березня.

До участі у баркемпі запрошуються громадські організації, ініціативні групи, які діють на місцевому рівні, активісти Сумської області. Організатори забезпечують харчування протягом заходу, повернення грошей за квитки та проживання (при потребі)

Для участі в заході потрібно до 23 березня заповнити анкету онлайн. Учасники, які пройдуть відбір, отримають запрошення не пізніше 25 березня.

Баркемп в фейсбуці

Контактна інформація: Георгій Сахнюк [email protected]