Збори Спілки ГІУ: нове правління, новий директор і анонс форуму

Цього разу членів спілки зустрів гостинний Луцьк, а організувала збори команда організації “Принцип”

Не дивлячись на активну фазу підготовки до виборів (а багато членів спілки задіяні у спроцесах спостереження чи навчання комісій), до Луцька з’їхалося багато організацій, а хтось доєднався скайпом.

За два дні ми поділилися новинами в наших організаціях, обговорили публічний річний звіт 2018, поточні проекти спілки, стратегічні пріоритети на наступний рік.

Також на цих зборах відбулося оновлення правління і ми раді вітати його нових членів/членкинь – Андрія Сільченка (Унікальна країна зі Жмеринки), Ірину Ткаченко (Хмарочос з Кропивницького), Володимира Онищука (Альтернатива з Корюківки) та Ігора Бабюка (Чернівецький КВУ).

А ще у спілки новий виконавчий директор –  на цій посаді ми вітаємо Павла Пущенка (Освітній центр Ініціатива, Чернігів).

 

 

Хочеться поділитися ще одним важливим рішенням – не дивлячись на те, що цього року ми не знайшли повного фінансування на наш щорічний форум “Від ідеї до успіху”, ми таки вирішили його проводити, спираючися на підтримку членських організацій. Так що чекайте на новини про дати форуму (попередньо можна орієнтуватися на жовтень 2019).

Також ми раді продовжити збір кращих практик громадської діяльності – скоро будуть нові випуски дайджесту, тож чекаємо на ваші історії!

Не забувайте також слідкувати за нашою фейсбук сторінкою

Будемо на зв’язку!