Центр захисту та дозвілля соціальних сиріт

У нашому місті багато дітей, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, і батьки не мають можливості дати все необхідне для виховання, безпеки та задоволення життєвих потреб.

Тому дуже важливим було створення простору де діти, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах (так звані, соціальні сироти), зможуть безпечно, цікаво та пізнавально провести свій вільний час, отримати необхідну підтримку, допомогу та захист.

Були зроблені наступні кроки:

1. Організація концерту в місцевому БК «Молодість» за участю дитячих творчих колективів для збору коштів на створення «Центру».

2. На наше прохання міською владою виділене приміщення для організації в ньому «Центру захисту та дозвілля соціальних сиріт».

3. ГО «Благостиня» взяла участь у конкурсі проектів від БФ «Рідня» та отримала 25 000 грн. для реалізації нашого проекту.

4. Завершуємо капітальний ремонт приміщення «Центру» із залученням коштів від БФ «РІДНЯ», місцевих підприємців та небайдужих людей.

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? У «Центрі» ми допомагаємо дітям, які ростуть у важких умовах, не звернути з правильного шляху, даємо їм альтернативу проведення часу у сумнівних компаніях та місцях, що зменшує ризик виникнення шкідливих звичок (алкоголь, куріння, наркотики) та небезпечних для життя та здоров’я ситуацій – це позитивний вплив на життя громади та безпеку в місті.
Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? Ми навчилися згуртовуватися для втілення спільної мети, долати труднощі, набули цінного досвіду.
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? У створеному «Центрі» (після завершення ремонтних робіт) продовжимо проводити зутрічі з потребуючими дітьми,  майстер-класи, заняття, тренінги, щоб опинившись без належної батьківської уваги (з будь-яких причин), діти залишились повноцінною ланкою суспільства, отримали додаткові знання та навички необхідні у житті, побуті, спілкуванні з іншии людьми. Користь від проекту отримають і батьки, оскільки це дасть їм можливість(на час перебування дітей у «Центрі») вирішити проблеми для покращення ситуації у сімї. Зараз працюємо над тим, щоб організувати харчування для потребуючих дітей у «Центрі».
Паралельно із діяльністю в «Центрі» ГО «Благостиня» відвідує дитячі будинки та інтернати.

Довідкова інформація про ініціативу:

Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи ГО «Благостиня»
Контактні дані організації Олійник Наталія, тел. +38 0987910311
[email protected]
Назва ініціативи Центр захисту та дозвілля соціальних сиріт

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України 2018», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням