Запрошуємо на онлайн-консультацію зі створення бюджетів проектів на конкурс малих грантів

Триває прийом заявок на конкурс малих грантів для громадських організацій та ініціативних груп Донеччини та Луганщини. Проте, кожна організація може подати лише одну проектну пропозицію, до якої додати бюджет проекту. Щоб допомогти громадським активістам якісніше підготувати свої бюджети до проектів Донецька обласна організація «Комітет виборців України» проводить онлайн-консультацію.

Під час онлайн-консультації учасники отримають поради, як створювати бюджет соціального проекту громадської організації, та зможуть задати питання щодо своїх підготовлених бюджетів проектів, аби ці документи відповідали вимогам конкурсу малих грантів, а також інші дотичні питання щодо ведення бухгалтерії проектів. Навчатиме громадських активістів фінансовий директор Донецької обласної організації «Комітет виборців України» Ольга Мартиновська.

До участі запрошуються представники громадських організацій та ініціативні громадяни Донеччини та Луганщини, які планують взяти участь у другому конкурсі малих грантів «Підтримка місцевих організацій громадянського суспільства та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні».

Онлайн-консультація відбудеться у четвер, 10 листопада, о 16:00. Учасники мають попередньо встановити на своєму комп’ютері програму TeamViewer та протестувати її роботу.

Для участі в онлайн-консультації потрібно заповнити онлайн-форму за посиланням. Дедлайн для заповнення – 12:00 10 листопада 2016 року. Зареєстровані учасники отримають посилання за яким відбуватиметься консультація на вказані під час реєстрації e-mail’и напередодні заходу.

Нагадаємо, що отримати гроші на реалізацію соціальних проектів зможуть громадські об’єднання або благодійні організації, що зареєстровані не раніше 2014 року в Донецькій чи Луганській областях; громадські об’єднання або благодійні організації, що зареєстровані у Донецькій чи Луганській областях у будь-який час, якщо їх населений пункт має до 100 тисяч населення; ініціативні групи громадян. Детальніше про пріоритетні тематичні напрямки проектів, критерії відбору та особливості цьогорічного конкурсу читайте за посиланням.

Онлайн-консультація відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація «Комітет виборців України». Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.