Обговорення «Проміжні результати розслідування кримінальних проваджень щодо злочинів проти виборчих прав громадян на місцевих виборах-2015» у Краматорську

У середу, 16 листопада, о 13:00 у приміщенні торгівельно-промислової палати, за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48а, відбудеться публічне обговорення проміжних результатів моніторингу розслідування злочинів проти виборчих прав громадян, вчинених на чергових місцевих виборах 2015 року. Організатором публічного обговорення виступає Громадянська мережа ОПОРА.

Під час заходу представники ОПОРИ презентують загальнонаціональний звіт та спеціальний регіональний огляд результативності розслідування виборчих злочинів.

До участі в публічному обговорені запрошено:

• представників Головного управління Національної поліції в регіоні, відповідальних за розслідування виборчих злочинів, та слідчих районних і міських управлінь;

• представників обласної прокуратури;

• суддів, які приймали рішення щодо злочинів на місцевих виборах;

• представників ключових територіальних виборчих комісій;

• представників місцевих організацій політичних партій і колишніх кандидатів на місцевих виборах;

• журналістів, громадські організації, спостерігачів на місцевих виборах.

Публічна зустріч має на меті активізувати діалог між правоохоронними органами, виборцями, експертним середовищем, політиками у питаннях забезпечення принципу невідворотності покарання за виборчі злочини, напрацювання рекомендацій щодо удосконалення законодавчого регулювання та попередження відповідних правопорушень.

Захід відбудеться за фінансової підтримки Ради Європи. Інформаційну підтримку заходу здійснює Донецька обласна організація «Комітет виборців України».

Контактна особа: Олександр Подолян 0664299736

Довідково: Громадянська мережа ОПОРА — це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Ми об’єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні. Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за виборами в Україні. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.