Відкриття Менського інформаційного туристичного центру

30 жовтня в приміщенні Менської районної бібліотеки ініціативною групою менян в рамках реалізації проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху місцевого самоврядування» відбулося відкриття Менського інформаційного туристичного центру.

Організатори представили розроблені туристичні маршрути і надруковані мапи, дякували та вручили Почесну грамоту районної державної адміністрації директору комунального закладу районної ради «Менський краєзнавчий музей ім. В.Ф.Покотила» Віталію Крутому.

Автентичними піснями під прач, кочергу, трещотку, бубен дивували та тішили жінки ансамблю “Горлиця” Локнистенського будинку культури. Синявські “Господарочки” (з клубу за інтересами Синявського будинку культури) приготували народні частування: млинці-гречаники та млинці з житньої муки, пампушки з часником, запечені в печі яблука та гарбуз, печене сало, домашню ковбасу, узвар. Страви свої ще і піснями приправляли. Смачним липовим чаєм пригощали гостей дівчата-бібліотекарі. На мотузці “сушилися” свіжі фото з туристичних маршрутів. Всі присутні зійшлися в одній думці – Менщина – туристичний край і необхідно продовжувати розпочату роботу та продовжувати “піарити” нашу малу батьківщину.

Надалі в Центрі проводитимуться зустрічі з відомими земляками, організовуватимуться заходи з популяризації туризму, краєзнавства, надаватимуться інформаційні туристичні послуги. В планах ініціативної групи– підготовка та друк путівника по Менському району.

Вікторія Неруш,
представник ініціативної групи