Всеукраїнський форум із сільського туризму “Image Mapping”: Використання потенціалу громади для розвитку сільського туризму

21-22 квітня 2017 року в місті Вінниця відбудеться всеукраїнський форум присвячений сільському/зеленому туризму за підтримки посольства Фінляндії в Україні.

Основною темою заходу буде обговорення міжсекторних моделей співпраці в громадах, агротуристичні кластери, використання місцевого культурного, природного та соціального потенціалу громад для розвитку галузі.

У Форумі візьмуть участь люди зацікавлені в розвитку зеленого/сільського туризму в своїх громадах та загалом в Україні: власники агро-садиб, активісти із малих громад, члени організацій з розвитку сільського туризму,члени фондів громад, працівники профільних державних відомств та установ (працівники заповідників, музеїв, органів виконавчої влади та самоврядування центрального імісцевого рівнів), сільські культ-працівники і митці, представники туристичних фірм.

Програма форуму:

1) Співпраця в громаді між різними секторами;

2) Агротуристичні кластери;

3) Використання місцевого культурного, природного та соціального потенціалу громад;

4) Залучення ресурсів;

5) Садиба сільського туризму як структурна одиниця галузі;

6) «Банк прогресивних ініціатив»;

7) Сучасне правове поле та консультаційна діяльність;

Також організатори розкривають модель акцій в громадах та інструменти промоції проекту «Image Mapping», можливості його впровадження в окремих сільських громадах.

 

Організаційні моменти:

Проїзд, проживання і харчування покриваються для відібраних учасників Форуму, що прийняли участь у всій програмі заходу. Також передбачена участь відібраних вільних слухачів, без відшкодування їм витрат.

Також у вас є можливість прийняти участь у ролі спікера на Форумі. Ви можете обрати тематичний блок із програми ВГОРІ або представити свій цікавий досвід розвиту сільського туризму в своїх громадах в секції «Банк прогресивних ініціатив». Спікерам буде надана можливість використати засоби презентаційного мультимедіа.

Для участі потрібно заповнити окрему гугл-форму (https://goo.gl/forms/kDUk5TkaHAV0GJ5g2) до 5 квітня 2017 р. Результати відбору будуть відомі 7 квітня.

Більше тут: http://pangeya.com.ua/index.php/ouractivities/ethno-tourism/287-forumim17-1.html

Додаткова  iнформацiя:
[email protected]0937593054

Останній день подання: Квітень, 5, 2017

Дата проведення: Квітень, 21-22, 2017