Тренінг «Права людини та гендерна рівність» (Черкаси, 25-26 березня)

Оголошується набір на тренінг «Права людини та гендерна рівність» для громадських активістів м. Черкаси та області. Дедлайн подачі заявок – 17 березня 2017 р.

Навчання відбуватиметься впродовж двох днів 25-26 березня 2017 р. у м. Черкаси. Учасники заходу отримають інформацію про особливості національного законодавства у сфері захисту прав вимушених переселенців (ВПО), поняття гендерної рівності, ознайомляться з практикою роботи Офісу Уповноваженого ВР з прав людини та можливостями співпраці.

Для участі потрібно заповнити онлайн-анкету (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyoBrbzcAKa8eIZIygktD25H0d72Gp9OCeZJ4fhdFNh_ErkQ/viewform). Учасники тренінгу-семінару, які пройдуть відбір, отримають підтвердження участі не пізніше 20 березня. Про  відібраним учасникам додатково.

Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, а також відшкодують транспортні витрати (автобус/вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотного квитка та паспорту.

Організатор – Ресурсний центр для вимушених переселенців, який об’єднує Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, ГО «КримSOS», Проект «Без кордонів» ГО «Центр Соціальна Дія»/ініціативу «Дім друзів», ГО «Центр громадянської просвіти «Альменда», ГО «Центр зайнятості вільних людей», ВБФ «Право на захист», БФ «Рокада», ГО «Кримська діаспора», ГО «Центр громадянських свобод», Донецьку обласну організацію «Комітет виборців України» та реалізується за підтримки проекту Програми Розвитку ООН «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини».