Вода – джерело життя

Періодично проводилася очистка джерела. Останнім часом, з погіршенням стану води в водопроводах міста Корсуня та в колодязях місцевих жителів було замічено, що дана вода має добрі смакові якості, довго зберігається.Аналіз даної води показав, що вона якісна і придатна для вживання. Від 100до 200 мешканців беруть воду для власних потреб. Основна причина виникнення даної ініціативи — невпорядкованість даного джерела та зростання потреби в питній воді населення…

Що стало причиною ініціативи, як виникла ідея її реалізації.
Ініціативна група вирішила відзначити державне свято День Прапора, не в клубі, а добрими справами на користь громади. На одній з вулиць села є природне джерело, яке живить своєю цілющою силою більше 200 років.Територія джерела була не облаштована.

За який час було реалізовано ініціативу
З 23 серпня по 15 грудня 2015 року.

Детальний опис ініціативи – що конкретно було зроблено в рамках реалізації ініціативи (які заходи були реалізовані, як залучались місцеві жителі, молодь, спонсори…)
В 17 роках минулого століття дане джерело облаштовано було під криничку(дерев’яний зруб). В 60 тих роках було проведено очищення та встановлено бетонні кільця. З тих пір ремонту не проводилося. Кількість людей, які використовують воду в останній час значно виросла, але із-за під’їзду і не облаштування (відсутній відвід води, відкрита водойма, в якій поросли дикі чагарники). Ініціатива стосувалася організації проведення суботника по облаштуванню даного джерела. Роботи розпочалися 23 серпня (День Прапора) та майже щотижня за ініціативи групи збиралися місцеві жителі для проведення відповідних робіт. В результаті чого було виконано наступні об’єми роботи: очищено русло потічку від хмизу, поглиблення дна, замінено бетонне кільце та облаштовано дерев’яне накриття. Також виготовлено та встановлено альтанку для відпочинку, вирізано та вичищено хащі, прибрано навколишню територію, проведено щебеневу підсипку до джерела та навколо нього.

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді?
Дана ініціатива призвела до того, що територія навколо природного джерела приведена в задовільний естетичний стан. Тепер людям, які беруть джерельну воду приємно тут знаходитись.

Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя?
Дана ініціатива згуртувала частину жителів вулиці Боківської і показала, що разом дієвіше вирішувати будь-які питання місцевого значення.

Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла?
Дана ініціатива вплинула на те, що в сусідньому селі Черепин люди також об’єдналися в ініціативну групу для очистки та облаштування громадської криниці.

Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах
«Очі бояться, а руки роблять!»

Чи може Ваша організація (ініціативна група) виступити консультантом або експертом, якщо до вас звернеться інша організація за досвідом, який ви отримали при реалізації цієї ініціативи?
Так.

****************************************************************************************************
Довідкова інформація про ініціативу:

Номінація, в якій бере участь ініціатива:
Краща ініціатива у сфері екології та охорони навколишнього середовища.

Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи:
Ініціативна група(в кількості п’яти чоловік: А.Пархоменко, М.Симоненко, О.Циганенко, М.Кисельов, В.Дяченко.

Контактні дані організації:
Пархоменко А.С.Тел..096-844-80-27
Ел. пошта: [email protected]

Назва успішної ініціативи: Вода – джерело життя