Уроки добра очима дітей

Програма «Уроки добра очима дітей» покликана прищепити підростаючому поколінню гуманне і відповідальне ставлення до «братів наших менших». Це необхідно для того, щоб в нашій країні виросло покоління добрих і чуйних людей. Ми хочемо домогтися введення «уроків доброти» в окрему освітню програму початкових класів середніх загальноосвітніх шкіл. Прикладів подібних рішень є: «Маленький Принц. Львів, який любить тварин «, який був реалізований у 2017 році у всіх школах м Львів.

Щорічно:

– проводимо 54 уроку добра в 7 школах за 2 місяці (один в школі в м Білицьке, один в м Білозерська, п’ять в м Добропілля);

– роздаємо 2 000 листівок про організацію, проект і правила поводження з бездомними тваринами;

– охопили проектом 1 500 дітей;

– інформували населення про успішне виконання проекту через ЗМІ

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді?

Учні активно брали участь в бесіді, уважно слухали слова про доброту, відповідальності і допомоги бездомним тваринам. Було дуже приємно, адже це говорить про те, що все, що ми робимо – недаремно! Ми віримо і сподіваємося, що після проведеного уроку прихильників нашого доброго діла стане ще більше, адже підростаюче покоління – це майбутнє

Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? «Ми отримуємо дуже класний фідбек від самих дітей та їх батьків: багато сімей після занять починають їздити до «притулків», щоб допомогти нам в догляді за тваринами, надсилають для них їжу» .
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? Проект «уроки доброти» продводіться щорічно учнями 9-11 класів спільно з представниками ТЗТ Вірність, ми хочемо щоб нас підтримали влади міста, а так само відділ освіти і вели в окрему освітню програму початкових класів та середніх загальноосвітніх шкіл.
Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах Не бійтеся брати відповідальність за вирішення соціальних проблем, які вам під силу.

Довідкова інформація про ініціативу:

Номінація, в якій бере участь ініціатива Краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю
Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи Громадська організація «Добропільске товариство захисту тварин «Вірність»», м. Добропілля Донецької обл.
Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо) Климов Андрій , 095-18-24-741, [email protected] , сайт ozg-vernost.at.ua  
Назва успішної ініціативи «Уроки добра очима дітей»

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України ‘17», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням