Спілка «Громадські ініціативи України» підсумувала попередній та спланувала наступний рік роботи

20 – 22 січня в м. Вижниця Чернівецької області відбулися Загальні збори  Спілки «Громадські ініціативи України».

Голова Правління Юрій Степанець та виконавчий директор  Павло Пущенко  доповіли про основні показники діяльності  Громадської спілки “Громадські ініціативи України” в 2021 році, зокрема,  щодо виконання напрямів Стратегії 2030.

Також відбулася презентація  результатів внутрішнього аудиту діяльності об’єднання в минулому році в напряму внутрішньої і зовнішньої комунікації та   виконання плану діяльності на 2021 рік. 

Рішенням Загальних зборів звіт та результати аудиту були затверджені.  Незабаром буде оприлюднено публічний звіт про роботу Спілки за 2021рік.

В другій частині засідання Загальних збрів були сформовані пропозиції  до  плану роботи Спілки на 2022 рік. Він передбачає реалізацію головних завдань Спілки щодо посилення громадської активності на локальному рівні, розвиток партнерства  та межування, вивчення кращого закордонного досвіду для впровадження в Україні.

Крім того зустріч Спілки стала нагодою для обміну досвідом з представниками білоруських організацій, які завітали із візитом до України.  

Неформальне спілкування та дружня атмосфера зустрічі була забезпечена місцевими партнерами Спілки – громадською організацією з Вижниці  «Центр розвитку громад Ідея.Дія.Результат».