Спілка «Громадські ініціативи України» переобрала Правління та голову

Загальні збори Спілки «Громадські ініціативи України» відбулися 28 – 29 червня у Львові.  Під час засідання було переобрано Правління організації, голову та виконавчого директора.

Прядок денний зборів передбачав також пункт коли члени Спілки ділились  інформацією як   пережили ці важкі перші місяці нового року, з  якими викликами зустрілись і як їх додали. Кожна організація – член Спілки на своєму місці долучилася до захисту країни – організацією  гуманітарної допомоги, роботою з переселенцями, фінансової підтримкою локальних громадських ініціатив, окремі представники доєдналися до лав ЗСУ.  

Після  цього Загальні збори заслухали та затвердили звіт голови Правління Юрія Степанця та Виконавчого директора Павла Пущенка щодо основних показників  діяльності Спілки за минулі 3 роки.

Під час другого дня роботи Загальних зборів, згідно Статут організації, відбулися вибори до нового  Правління, був оновлений  склад Наглядової ради.

Кількісний склад Правління залишився без змін – 15 осіб. Голосування проходило таємно. Членами правління обрані:

Юрій Степанець, Ігор Добко, Наталя Чермошенцева, Роман Єрема, Андрій Фендик, Любов Ропало, Володимир Онищук, Світлана Ткаченко, Ірина Ткаченко, Віктор Грисюк, Андрій Сільченко, Руслана Стасюк, Олег Овчаренко, Лілія Атнажева, Тетяна Дурнєва.

Головою правління було знову обрано  Юрія Степанця, виконавчим  директором Павла Пущенко.

 Членами наглядової ради обрані: Ігор Бабюк, Неля Лавриненко, Павло Казанецький, Анатолій Бойко, Андрій Нечипорук, Сергій Аверков.

Після обрання керівних органів відбулося обговорення та планування роботи Спілки в найближчий час. Серед запланованого завдання працювати в напрямку  підтримки  нових ініціатив та активістів, інтеграції ВПО,  адаптація польського досвіду євроінтеграції, робота в напрямку посилання цифрової та фізичної безпеки активістів.     

«Перед нами багато викликів, але і багато енергії та вмілих рук, гострого розуму і великої мотивації. Будемо наближати нашу перемогу так як ми можемо і вміємо – допомагати тим хто потребує нашої допомоги, підтримувати ЗСУ,  оберігати демократію і триматись разом» = підсумував роботу Загальних зборів голова Правління Юрій Степанець. 

Довідково:  Громадська спілка “Громадські ініціативи України” заснована у 2007 р. як мережа і зареєстрована у 2017 році як громадська спілка.  До спілки входять 27 громадських організацій з 18 областей України.

 Місія Спілки “Громадські ініціативи України”: розвиток громадянського суспільства в Україні на рівні територіальних громад. 

Напрямки діяльності: сприяння участі громадян у формуванні місцевих та національних політик; розвиток партнерств та мереж на місцевому, регіональному та національному рівні; розвиток організацій громадянського суспільства; розробка, впровадження та популяризація стандартів роботи громадських організацій: представлення та захист інтересів третього сектору: внутрішній розвиток Спілки та її членів. 

Річні звіти Спілки за 2018-2021 рр. можна знайти на нашому сайті за цим посиланням  Сторінка Фейсбук https://www.facebook.com/ngonetwork.org.ua/