Крокуємо, їдемо, рулимо разом до перемоги: велопробіг за героїв з Корюківки до Мени

Здорове дозвілля, нові знайомства, чудові краєвиди рідної України, цікаві розповіді і безцінний обмін позитивною енергією. Саме так, у Корюківській громаді у вело-активному форматі відбулася екскурсія-знайомство для гостей, які через війну змушені були залишити свої домівки і починати життя спочатку у новій, але такій гостинній громаді.

Захід відбувся у рамках проєкту «Соціальна адаптація під час кризи», який реалізується спілкою «Громадські ініціативи України». Привід до організації справжнього свята спорту і активного життя також чудовий: Корюківці цьогоріч виповнилося 365 років! Тож, з такої нагоди дружна команда Корюківського молодіжного центру «КУБ», за підтримки Корюківської міської ради та Менщини туристичної, а також за співпраці з ГО “Альтернатива”, відбувся велопробіг до міста Мена «Корюківка рулить за ГЕРОЇВ». 

Сповнений енергією захід був насичений подіями: велосипедисти з Корюківки та Мени зустрілися на центральній площі міста, дізнались про історію і цікаві факти про місто, відвідали відомі місця у супроводі цікавих та пізнавальних розповідей про історію громади від екскурсовода Віталія Крутого, після чого спільно вшанували героїв війни. Під час велоекскурсії гості і жителі громади у чудовій атмосфері спілкувались з місцевою молоддю за патріотичними настільними та активними спортивними іграми. Природньо, що така насичена подіями активна велопрогулянка пробуджує здоровий апетит, тож, приємною частиною заходу було частування учасників смаколиками. Всі учасники велопробігу отримали пам’ятні велосувеніри. 

Враженнями від велопробігу «Корюківка рулить за ГЕРОЇВ» поділилася учасниця заходу, Вікторія Доценко, жителька Корюківської громади:

— Я працюю у міському будинку культури, і є волонтеркою, допомагаю адаптуватись внутрішньо переміщеним особам. Взагалі мені вперше довелося брати участь у велозабігу, я більше про прогулянки пішки чи поїздки на авто. І потрапила на велопробіг взагалі випадково. Мої враження? Захід вийшов цікавим, активним, дізналась багато нового про історію Мени. Організатори пропонували низку веселих конкурсів, і всі взалюбки брали участь, бо згуртованість людей, та ще у такий невимушеній атмосфері, – це важливо!».

Згуртованість і підтримка, вміння долати виклики разом, підтримувати один і одного і проявляти гостинність  – це і є суперсила української незламності! Слідкуйте далі за оновленням, невдовзі ми розповімо та запропонуємо вам багато цікавого.