Спілка «Громадські ініціативи України» оголошує третій конкурс проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад» у Кіровоградській області

У 2020 році конкурс  «Місцеві ініціативи для розвитку громад» має на меті підтримати організації та ініціативні групи, які зосередяться на реалізації проєктів, які допомагають активізувати мешканців, просувають механізми участі громадян у прийнятті рішень, включають різні групи населення до конструктивного діалогу та взаємодії між собою та органами влади для вирішення проблем громади.

До участі у конкурсі  запрошуються організації громадянського суспільства, молодіжні ради та ініціативні групи із п’яти громад-партнерів програми DOBRE у Кіровоградській  області третьої когорти (Дмитрівська ОТГ, Помічнянська ОТГ, Компаніївська ОТГ, Новопразька ОТГ, Смолінська ОТГ).

Конкурс спрямований на підтримку важливих для громади ініціатив через активізацію та згуртування місцевих жителів, залучення їх до прийняття рішень і втілення позитивних перетворень, застосування інструментів участі.

Максимальний розмір підтримки для реалізації ініціатив з однієї громади – 5000 доларів США (у гривневому еквіваленті).

Проєктні заявки прийматимуться на електронну адресу [email protected] до 10 березня 2020 року.

З деталями конкурсу (передбаченими ним пріоритетними напрямами, критеріями відбору, часовими рамками тощо), формами заявки та бюджету проєкту  можна ознайомитися у матеріалах, що додаються.

Оголошення та умови конкурсу           Форма заявки             Форма бюджету

Запитання про конкурс приймаються на електронну адресу [email protected] або за телефонами 0502008532, 0976931163

Контактна особа – Ружина Надія

Конкурс проводиться  ГО «Громадські ініціативи України», що є виконавцем   проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).