Діалог та медіація: Шлях до порозуміння – новий безкоштовний онлайн-курс на Prometheus

На платформі Prometheus стартував безкоштовний онлайн-курс «Діалог та медіація: Шлях до порозуміння».

Конфлікти супроводжують нас упродовж усього нашого життя: на дитячому гральному майданчику, в школі, в крамниці, на роботі і навіть в Інтернеті. 
І це нормально, бо такою є вже людська природа.
Однак саме наявність розуму дозволяє нам аналізувати ситуацію, встановлювати причини непорозумінь і шукати шляхи до налагодження стосунків з важливими і дорогими для нас людьми.

Можливість віднайти діалог та спільну мову навіть у найскладнішій ситуації – це поєднання кількох надзвичайно важливих сфер: дипломатії та культури, конфліктології та медіації, історії та мистецтва.

Порозуміння – складний шлях, ставати на який доводиться впродовж життя кожному із нас. Цей курс покликаний допомогти вам зрозуміти, як саме шукати та знаходити кроки до порозуміння, на що звернути увагу під час подолання конфліктів та на чому зосередитись у розробці власного алгоритму ефективного діалогу.

Курс розрахований на всіх, для кого важлива та потребує роз’яснень проблема подолання конфліктів у колективі, родині, на рівні локальному та державному. Курс стане у пригоді всім, хто стикається із конфліктними ситуаціями або цікавиться причинами їх виникнення та способами розв’язання. Особливо корисним цей курс буде для представників публічного адміністрування, адже публічна служба – це концентрація інтересів різних соціальних, економічних, політичних, етнічних, конфесійних груп та об’єднання цих інтересів заради спільної мети.

Долучайтесь до вивчення курсу і вчіться чути одні одних!

Посилання на онлайн-курс тут

2 коментарі

  1. Чорнокрилюк Олена 23.10.2020
  2. Надія 21.12.2021