Школа програмування Ш++

Відсутність у місті Кропивницький сформованої ІТ спільноти і бажання ділитися знаннями і розвивати ІТ сферу міста стало однією з причин створення проекту.
Також метою проекту є розвиток альтернативної освіти, культури волонтерства (у школі викладають тільки волонтери), надання можливості отримати освіту у сфері ІТ для вразливих верств населення.

Школа програмування Ш++ – це соціальний проект з безкоштовного навчання програмуванню дітей, підлітків і дорослих. Набираємо в групи від 8 років. Старшому студенту 60+ років. В школі можна вивчити різні мови програмування і отримати знання, достатніх для того, щоб почати роботу у новій сфері. Школа є безкоштовною. Викладають волонтери.

Впродовж 6 років у Школі програмування Ш++ вивчилося більше 500 учнів. 75% дорослих, які проходили навчання у проекті, змінили роботу і працюють у сфері ІТ. Проект постійно удосконалює навчальні програми і систему, за якою воно проходить. Велика мета на 2019-2020 роки – масштабування в межах і за межами України.

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? Працевлаштування дорослих студентів і кардинальна зміна професій (програмістами стали наші студенти, які працювали на шахті, в правоохоронних органах, водіями маршрутного таксі).
Підлітки, які навчалися в Ш++ посідали призові місця на олімпіадах з програмування, в хакатонах, успішно розрозбяли і розробляють ігри, мобільні додатки.
Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? Координатори проекту хочуть робити рідне місто кращим. Хочуть, щоб молодь не їхала з Кропивницького.
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? Проект постійно діє.
Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах Звернутися до команди Ш++ і почати вчити безкоштовно в своєму місті, селищі, селі.

Довідкова інформація про ініціативу:

Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи Безкоштовна школа програмування Ш++, координатор проекту – Роман Шмельов
Контактні дані організації Роман Шмельов (0991962469)
Катерина Бойко (0993149008)
Ірина Іванова (0952409572)
programming.kr.ua
Email – [email protected]
Назва ініціативи Школа програмування Ш++

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України 2018», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням