Проект «Ківі.кіндер Клуб»

Створений 15 жовтня 2017 року

Діти та молодь   учасників АТО , з родин загиблих  та ВПО.      

   СУСПІЛЬНЕ ЗНАЧЕННЯ ПРОЕКТУ

Учасники  «клубу » –  є молодими соціально-активними українцями, які поважають права, свободу вибору та гідності інших, толерантно ставляться до людей, мають критичне мислення, проявляють небайдужість до тих, хто потребує допомоги,  відповідальність за майбутнє своєї громади. Це діти та юнаки , які були залучені до програми психологічної реабілітації у таборі «Лісовій заставі», де отримали знання та навички, якими хочуть поділитися з однолітками, дітьми молодшого віку, батьками, людьми похилого віку, тими, які перебувають у складній життєвій ситуації.Проект дозволить запустити механізм суспільних змін зсередини громади, а не нав’язати їх іззовні. Мобілізувати знання і вміння людей для досягнення спільної мети. Знайти власний ресурс і використовувати його на блага своєї родини, громади

Перелік проєктів .

1.Організація  поїздки  до психологічно реабілітаційного табору  «Лісова Застава»

56 дітей для психологічної реабілітації дітей АТО та ВПО з Миколаївської обл.

Мета: підтримка дітей та об’єднання їх за інтересами та для подальшого спілкування та контролю їх психічного стану .( організатор Онищенко А.Т)

Кількість учасників 56 дітей.

  1. Участь дітей в змаганнях з «Тактико-спеціальної підготовки»( приймала участь в організації Онищенко А.Т)

Мета: долучати дітей та молодь до змагань,  формування здорового способу життя, загартованості, дружби, патріотизму, налагодження партнерських стосунків.  

Кількість учасників змагань більш ніж 50 осіб.

3.Інтелектуально- розважальний захід «Підтримка воїнів»

Завдання : відвідування військовослужбовців в госпіталі ЗСУ ,

До для зброїних сил України ,з інтелектуально-розважальною програмою від учасників «Ківі.клубу»

Мета: долучати дітей та молоді до волонтерської діяльність;

підтримувати та розвивати патріотичний настрій ;

націлити дітей на  взаємодопомогу та розвивати почуття відповідальності ; вчити доводити розпочату справу до кінця.( організатор Онищенко А.Т.)

Кількісті учасників 38 осіб.

  1. .Захід до дня Волонтера на волонтерських постах

Мета : залучати та спонукати дітей , молоді до волонтерської діяльності; виховувати патриотизм серед дітей та молоді; долучати до спільної діяльності для реалізації однієї мети. ( Організатор Онищенко А.Т)

Кількість учасників заходу близько 50  осіб.

5.Проведення «Козацьких  змагань» до дня ЗСУ  серед дітей військовослужбовців .Разом з Козацькою громадою корабельного ра-ну.( Участь у організації змагань .)

Кількість учасників заходу близько 40 осіб

Відео посилання на проект: https://www.youtube.com/watch?v=fNczCZBC-Fo&list=PLjXv9qZBmHogAp-Skwxy8Q-3OcvSN16hi

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? Виховання сучасного громадянина – патріота України, підготовка молоді до виконання ролі активних громадян , формування громадянських навичок і цінностей , необхідних для ефективної участі у житті  нашої громади.

Використовуючи , здійснюючи найкращу можливу підтримку дітям, аби запобігти серйозним психологічним і соціальним проблемам. Водночас, важливою умовою діяльності Клубу є делегування дітям значної частини повноважень ,  щодо управління Клубом, проектування заходів та надання підтримки одноліткам, молодшим дітям та громаді.

Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? Мотивує до кардинальних змін у суспільстві завдяки молоді та дітям. Стимулює до креативних ідей,врівноважує психологічні процеси
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? Ініціатива є корисною для інших ГО які мають бажання займатись патріотичним вихованням в інших містах та районах Миколаєва.
Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах Спочатку треба мати команду однодумців та партнерів яким цікава така ідея.Потім розробити спільний план дій та визначити відповідальних

Довідкова інформація про ініціативу:

Номінація, в якій бере участь ініціатива Краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю
Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи Громадська організація «Асоціація інвалідів-ветеранів АТО»
Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо) Гуссіді Сергій Миколайович голова організації,Онищенко Альона Тарасівна координатор проекту-0930713982,

[email protected],

Назва успішної ініціативи Проект «Ківі.кіндер Клуб»

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України ‘17», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням