Освітньо-розважальний проект «Школа вихідного дня»

Мета – стати рівноправними партнерами держави у вихованні молоді. Заключили договори про співпрацю із різними державними інституціями, прописали та виграли декілька грантів. Саме цікаве ,що наш проект вже має продовження через Українську академію лідерства, де вже працюють у такому ж напрямку із випускниками шкіл. Наші діти повинні пройти практичний вишкіл у літнніх військово-спорт

Додаток №1

Мета заходу – впродовж навчального року провести майстер класи з різних тематик..

  • Сформувати у вихованців «Школи» потребу в духовному самовдосконаленні.
  • Навчити вести здоровий спосіб життя.
  • Підготувати 100 осіб, що матимуть практичні навички, до захисту Вітчизни, шляхом проведення козацького оздоровчого військово-патріотичного наметового табору на території річки Південний Буг.

Посилання на відео

https://www.youtube.com/watch?v=f_OPmy9RsvE&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=uPeRQmH9uYM&feature=youtu.be

https://youtu.be/Ebof3nj8_74

https://www.youtube.com/watch?v=VdMKrzCaf5U&feature=share

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? Проведенно понад 10 заходів в різних районах Миколаївської обл.Залучено до проекту понад 2000 дітей,налагоджено дружні стосунки з різними ГО та закладами освіти.
Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? Можливість реалізовувати власні проекти,психологічна реабілітація ветеранам АТО під час роботи з дітьми,бажання працювати студентів в закладах освіти.
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? Програма проекту була внесена до загальної програми національно-патріотичного виховання Миколаївської обл.Виділено кошти на реалізацію проекту на 2018 рік 1000000 грн.

Довідкова інформація про ініціативу:

Номінація, в якій бере участь ініціатива Краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю
Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО»
Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо) мМиколаїв вул Нікольська 46,http://atomk.com.ua Гуссіді сергій Миколайович -координатор проекту 0661262535,[email protected]
Назва успішної ініціативи Освітньо-розважальний проект «Школа вихідного дня»

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України ‘17», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням