Проект ДТП.kiev.ua

Особиста небайдужість до того, що твориться на дорогах. Ми всі учасниками дорожнього руху, тому буду-яке ДТП, НП, автохамство створює загрозу життю кожному. Інформувати дорівнює попереджувати. Проект починався як особиста громадська позиція мене як координатора. З часом до нього доєдналися небайдужі, як: адміністратори площадок, активісти на дорогах, так і прості спостерігачі, які читаю сторінки в соцмережах, дивляться наше відео, поширюють контент. А всі разом – більш відповідально ставимося до подій на дорогах

ДТП.kiev.ua надає оперативну та повну інформацію про дорожні пригоди та інші автоподії, а також про надзвичайні та кримінальні пригоди в Києві, Україні та закордоном.

Оперативно інформуючи читачів в соціальних мережах та в публічних каналах в мессенджерах, надаємо можливість комусь змінити свої плани для проїзду, іншому надати допомогу потерпілим, допомогти відшукати винуватців чи свідків, а для всіх – ставати більш поінформованим, захищеним та не дозволяти собі повторювати помилки інших.

Надаємо водіям ґрунт для роздумів та цінні поради, як не потрапити в ДТП чи знизити тяжкість наслідків.. Як правильно вести себе на дорозі чи парковці.

Щоденно обробляються десятки повідомлень, інформація про пригоди з яких розміщується у всіх каналах Facebook, Viber, Telegram, Instagram. Часто наші активісти повідомляють про події, про які ще не знають ні поліція, ні інші служби. Тому участь активістів рятує життя постраждалих.

Загальне охоплення читачів – більше 100 тис. у всіх каналах.

За можливість організовуємо прямі ефіри з місць подій, як-то Facebook-stream, чи YouTube трансляції, які привертають увагу тисяч глядачів. Загальна кількість переглядів в YouTube – більше 7 млн.

Окрім власних інформаційних площадок, ми тісно співпрацюємо зі ЗМІ, розкриваючи ті чи інші особливості пригод, інформацію прямо з місць, а також питань безпеки та профілактики порушень на дорогах.

Також Проект не стоїть осторонь автомобільних подій – виставки, презентації, питання безпеки. Тут ми виступаємо як автомобільний спеціалізований ЗМІ. Також надаємо інформацію різноманітну важливу інформацію: пункти обігріву, важливі телефони, рейди поліції, перекриття доріг, ремонти на дорогах тощо.

Проводимо інформаційні компаній, спрямовані на підвищення безпеки на дорогах та формування автокультури: «Пропускайте швидкі», «Включи світло», «Радуйся, що твоє місце паркування скрізь, крім місць для інвалідів», «Пристибнись!» тощо.

Наші активісти беруть участь у профілактиці, виявлення та навіть затриманні п’яних водіїв на дорозі, винуватців ДТП.

Почавшись, як інформаційний проект, проект на сьогодні став середовищем, яке зусиллями своїх активістів:

 • надає допомогу на місці пригод, забезпечує консультування адвокатами, юристами,
 • проводить розшук свідків пригод, винуватців, надає інформацію про події,
 • сприяє розшуку зниклих людей та викрадених авто,
 • допомагає людям, які потрапили у біду,
 • переймається вуличними тварини

  Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? Проект ДТП.kiev.ua викликає великий суспільний резонанс. До кожного повідомлення ми отримуємо десятки, а іноді сотні коментарів. А головне, що до кожної події привертаємо увагу всієї громади Києва.

  Особливо пишаємося, коли розповсюджена нами інформація сприяла розшуку людей. В нас все є приклади швидкого розшуку людей похилого віку, дітей, розшук родичів та знайомих постраждалих в ДТП.

  Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? Активісти проекту на власному досвіді переконуються, що власний приклад та небайдужість робить місто безпечним, а пересування дорогами – комфортнішим
  Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? Проект став постійно діючим, ми бачимо його подальший розвиток
  Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах Першим мотивом початку будь-якої ініціативи має стати ваше переконання, що вам проект зробить місто та країну ліпшим
  Чи може Ваша організація (ініціативна група) виступити консультантом або експертом, якщо до вас звернеться інша організація за досвідом, який ви отримали при реалізації цієї ініціативи? Так, зможемо. Ми готові запускати партнерські проекти в регіонах України

   

   

   

  Довідкова інформація про ініціативу:

  Номінація, в якій бере участь ініціатива краща ініціатива у сфері в сфері захисту та представлення інтересів (адвокасі)
  Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи ДТП.kiev.ua
  Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо) Владислав Антонов

  +380937713333

  [email protected]

  [email protected]

  dtp.kiev.ua

  facebook.com/dtp.kiev.ua

  t.me/dtpkievchat

  twitter.com/dtpkievua

  instagram.com/dtp.kiev.ua

  viber.com/dtp.kiev.ua

  youtube.com/channel/UCTENouVjR4uO8GQtRThFutQ

 • Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України ‘17», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

  Детальніше про конкурс за посиланням