Правова допомога для організацій громадянського суспільства

Адмініструє гарячу лінію з правової допомоги для громадських та благодійних організацій Український незалежний центр політичних досліджень. Маєте запитання? Наші експерти будуть корисними в таких напрямках:

  • допомога з підготовки статуту організації;
  • консультаційна підтримка при підготовці пакету документів для державної реєстрації;
  • консультації з отримання ознаки неприбутковості;
  • консультації з питань процедури внесення змін до статутів уже зареєстрованих громадських і благодійних організацій;
  • консультації з питань підприємницької діяльності громадських і благодійних організацій.

Для звернень пишіть на пошту [email protected] або залишіть запит на сторінці Громадяни в дії

 

Адміністрування гарячої лінії з правової допомоги для громадських та благодійних організацій здійснює Український незалежний центр політичних досліджень у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”. Проєкт реалізується експертами УНЦПД у консорціумі з ІСАР Єднання та Центром демократії і верховенства права, завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США).

УНЦПД — неурядовий позапартійний аналітичний центр, який розвиває демократичні процедури у полі публічної політики і своєю діяльністю утверджує в суспільстві ідеї незворотності демократичних перетворень. Центр зосереджується на ретельному вивченні суспільно-політичних процесів в Україні та країнах ЄС, генерує ідеї та адвокатує пропозиції для хорошого врядування, займається громадянською і політичною просвітою, створює майданчики для суспільної комунікації.

Джерело:  prostir.ua