Democracy Cake: Поговорімо про демократію – конкурс на сценаріїв занять з громадянської освіти продовжено до 31 травня 2020

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» та Фонд «Освіта для демократії» запрошують вчителів та тренерів з громадянської освіти до участі у конкурсі на найцікавіші сценарії занять з громадянської освіти. Розроблені сценарії можуть стосуватись, як занять у школі чи позакласної роботи з учнями так і тренінгових занять для дорослої аудиторії.

Конкурс відбувається в рамках прем’єри україномовної версії гри «Democracy Cake» («Рецепт демократії»).

Гра «Democracy Cake» розроблена норвезькою організацією Rafto Foundation for Human Rights. Вона допомагає розвивати розуміння, що таке демократія, яка роль громадян та інститутів у демократичних процесах, перед якими викликами постає демократія і як їм можна протидіяти.

Найбільш ефективно гру можна використовувати у роботі з особами від 14 років, тому до участі в конкурсі запрошуємо вчителів старших класів, а також тренерів і тренерок громадських організацій та установ, які проводять освітню діяльність з молоддю в цьому віці.

Ми прагнемо, щоб гру отримали особи та заклади, які просувають розвиток активної, громадянської позиції серед молоді. Розкажіть нам про свою діяльність, надсилаючи сценарій шкільного уроку або позашкільних занять на конкурс та отримайте можливість виграти гру «Рецепт демократії», щоб зробити Ваші заняття ще цікавішими!

Для участі в конкурсі, потрібно ознайомитися з Правилами конкурсу, та надіслати заповнену форму заявки  до 31-го травня 2020 року на адресу: [email protected].

З усіма запитаннями щодо конкурсу можна звертатись до Юрій Степанця (тел. 067 960 72 64, з 10:00 по 17:00, або за електронною адресою: [email protected]).

Результати конкурсу будуть розміщені на сайті www.ngonetwork.org.ua до 15 червня 2020 року.

Правила конкурсу

Форма заявки 

Конкурс проходить за підтримки Посольства США у Варшаві.