Звіт про діяльність Спілки «Громадські ініціативи України» у 2019 році

З приємністю представляємо звіт про діяльність Спілки «Громадські ініціативи України» у 2019 році.

Громадська Спілка «Громадські ініціативи України» була заснована в 2007 році як неформальне об’єднання (мережа) організацій, які бачать своїм завданням підтримку громадської активності на рівні невеликих місцевих територіальних громад (малих міст, районах у містах, селищах, селах). З цією ідеєю ми працюємо вже більше десяти років, надаючи міні-гранти, проводячи семінари, навчальні візити, конкурс практик громадських ініціатив, щорічний форум та інші події.

У 2017 році «Громадські ініціативи України» стали зареєстрованою Спілкою, яка на сьогодні об’єднує 25 громадських організацій з більшості областей України.

Цього року представляємо нашу роботу відповідно до напрямків, які зазначені в Стратегії Спілки ГІУ-2030:

  1. Сприяння участі громадян у формуванні місцевих та національних політик
  2. Розвиток партнерств та мереж на місцевому, регіональному та національному рівні
  3. Розвиток організацій громадянського суспільства
  4. Розробка, впровадження та популяризація стандартів роботи громадських організацій
  5. Представлення та захист інтересів третього сектору
  6. Внутрішній розвиток Спілки та її членів

В кожному з напрямків ми мали рух і події у 2019 році, але найбільш активний розвиток відбувся у напрямку «розвиток партнерств і мереж». Ми так багато років працювали з місцевими ініціативами, підтримуючи їхню співпрацю, обмін досвідом, солідарність на рівні громади чи області. І тепер дуже щасливі презентувати плоди цієї роботи і спостерігати за розвитком Спілки ініціатив Чернігівщини, за культурною платформою Волині «Plato» і за спільною роботою ГО в Черкаській області. Насправді, подібний рух відбувається в кожній області і ми віримо що по всій країні скоро ми побачимо справжні неформальні і формалізовані мережі і спілки, що створюються за ініціативою самих організацій, а не донорів.

Гарної подорожі сторінками звіту!

Завантажити звіт

Завжди будемо раді вам на нашій сторінці в фейсбуці https://www.facebook.com/ngonetwork.org.ua  та на сайті http://ngonetwork.org.ua.

А будь-які питання і пропозиції можна надсилати на скриньку [email protected]