Неформальна конференція громадських організацій в м. Суми (30 вересня – 1 жовтня)

30 вересня – 1 жовтня 2017 року в м.Суми відбудеться “Неформальна конференція громадських організацій” для активної молоді, представників ініціативних груп та громадських організацій Сумської, Харківської, Полтавської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей. Захід проводиться в рамках проекту ГС “Сумського обласного комітету молодіжних організацій” (СОКМО) «Школа громадської активності», за фінансової підтримки NED та управління молоді та спорту Сумської обласної держаної адміністрації.

СУТЬ ЗАХОДУ: обмін досвідом між представниками молодіжних громадських організацій та ініціативних груп. Напрацювання матеріалів для подальшого використання у своїх діяннях, розглянути та практично випробувати методи та методики роботи в громадському секторі.

УЧАСНИКИ: активісти, студенти, представники ініціативних груп із вищезазначених областей, представники громадських організацій віком від 16 до 35 років.

ОРГАНІЗАТОРИ забезпечують учасникам проживання, харчування, компенсують вартість проїзду при наявності оригіналів квитків в обидві сторони та за виконання умов участі в заході!

Учасники мають дотримуватись програми заходу, брати активну участь в ній.

ВІДБІР учасників відбувається на конкурсній основі. Для участі у відборі Вам необхідно заповнити АНКЕТУ до 20:00 23 вересня 2017 року. Анкети, надіслані після вказаного часу розглядатись не будуть. Результати відбору будуть відомі до 20:00 25 вересня.

Шукайте деталі на нашій сторінці у Facebook

За детальною інформацією звертайтесь: +380664160018 (Романченко Кароліна)