Молодіжне мобільне арт-кафе

Метою реалізації  даного проекту є створення системи всебічної підтримки активності молоді, спрямованої на її самовизначення і самореалізацію. Досягнення означеної мети вбачається в комплексному та системному підході всіх суб’єктів молодіжної політики до розвитку громадської активності та формування духовної культури молоді шляхом організації роботи мобільного молодіжного арт-кафе.

Першим кроком була участь в конкурсі міжнародної організації UNICEF, наш проект “Я” у соціальному просторі”. В ходу реалізації цього проекту закуплено обладнання для студії вишивальниць, набори для вишивання хрестом, бісером, стрічками, мольберти, спеціальне обладнання для малювання, фарби. Також було запрошено тренерів для навчання вишивці та малюванню.

Другим кроком була участь у конкурсі міні-проектів від Добропільської районної ради. Наш проект “Розкрий себе” виграв грант на 20000 тисяч гривень із залученням спонсорських коштів у розмірі 10000 тисяч гривень. Під час реалізації проекту було закуплене обладнання для проведення засідань арт-кафе: ноутбук, проектор, світлове обладнання.

В ході написання та реалізації проекту брали участь не тільки учні школи, але й творча молодь селища, яка хоче, щоб наше селище розвивалось.

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? З’явиласьтериторія спілкування для творчої солоді селища: вишивальниць, художників, молодих поетів.
Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? Ініціатива розкрила тих, хто брав участь у її реалізації як цілеспрямованих, небайдужих до свого майбутнього людей. Дала змогу розкрити свої таланти і допомогти тим, хто потребував розкриття, але не був упевнений в своїх силах, проявити себе.
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? Засідання арт-кафе тривають. Кожного разу все більше молоді залучається до проведення заходів. Адже краще проводити свій вільний час із користю.
Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах Не зважати на критику, на тих, хто не вірить в успіх. Не боятися проявляти ініціативу. Майбутнє – за активною молоддю.

Довідкова інформація про ініціативу:

Номінація, в якій бере участь ініціатива краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю
Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи Громадська організація “Промінь” селища Святогорівка
Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо) Живило Софія Василівна, +380990557192, [email protected]
Назва успішної ініціативи Молодіжне мобільне арт-кафе

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України ‘17», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням