Тепло сердець

Складна ситуація на Сході країни сприяє розвитку стресового стану у наших захисників, членів їх сімей та населення в цілому; низький рівень соціальної відповідальності, прояви морального “жебрацтва”, що приводять до байдужого ставлення населення до соціальних, культурних, екологічних та інших проблем, які стосуються сфери життя людини. Наша ідея допомагає у вирішенні цих проблем шляхом спілкування та об’єднання. Саме ці причини спонукали виникнення нашої ідеї  та дали мотивацію та сили впровадити її в життя.

Проект «Тепло сердець» впроваджений на території Полтавської області м. Горішні Плавні та Донецької області м. Бахмут, Часів Яр, Покровськ. Мета проекту полягає у залученні до волонтерства та до спільних благодійних акцій та заходів населення м. Горішні Плавні  та міст Донецької області знижчуючі стереопити ворожнечі, підтримка бійців АТО (відвідування військових частин та шпиталів).

В процесі підготовки було проведено багато заходів, а саме:

– залучення учнів м. Горішні Плавні та проведення благодійних заходів (ярмарків – стрічка доброти, що дало позитивний приклад для залучення волонтерів);

– залучення колективу та дітей оздоровчого табору «ГОРИЗОНТ» для виготовлення поробок, малюнків та соціального роліка для показу у зоні проведення АТО нашим захисникам (патріотичне виховання молоді);

– залучення навчальних закладів міста для виготовлення малюнків, сувенірних стрічок та смаколиків для наших захисників;

– залучення колективів ДКіТ для поїздки та проведення благодійних заходів-конціртів у зоні проведення АТО (волонтерство, благодійна діяльність, патріотичне виховання – дорослі, побачивши все на власні очі, роблять власні висновки та діляться навкруги, змінюючи стереотипи та мислення)

– залучення меценатів, для оплати транспортних послуг, необхідних у реалізації ініціативи.

Проведено 2 благодійних ярмарки та залучено 6 волонтерів; 4 заходи у НЗ по збору малюнків, сувенірів, смаколиків для передачі у зоні проведення АТО нашим захисникам, залучення до волонтерської та благодійної діяльності, патріотичне виховання слухачів та учнів навчальних закладів.

У Донецькій області проведено 3 благодійних заходи (концерти) та 1 у Дніпропетровській області з залученням вокальних, танцювальних та гумористичних колективів м. Горішні Плавні для морально-психологічної підтримки бойового духу бійців та поранених у зоні проведення АТО, які захищають нашу країну.

Загалом було залучено:

 

  • Учнівські та педагогічні колективи НЗ близько 200 осіб;
  • Колектив та діти оздоровчого центру «Горизонт» близько 50 осіб;
  • Військові частини та шпиталі – близько 50 – 80 залучено у кожному заході;
  • Громадські організації Донецької області – близько 30 осіб;

 

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? Люди, задіяні у даній ініціативі, змінили своє ставлення до подій, які відбуваються на сході нашої держави та готові долучатися до інших волонтерської роботи у інших ініціативах.

Дана ініціатива поширила знання про волонтерську діяльність, молодь долучалася особисто до заходів і розповідала іншим. Надалі готові долучатися до волонтерства та інших проектів та ініціатив, самі генерують ідеї.

Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? Неймовірні позитивні відчуття, емоції та досвід!
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? Зараз працюємо над продовженням та змінами у нашій ініціативі, для позитивних змін та залучення ще більшої кількості учасників.
Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах Не треба боятися!

Мрійте, дійте та йдіть уперед!

Немає нічого неможливого!!!

Довідкова інформація про ініціативу:

Номінація, в якій бере участь ініціатива
  • Краща ініціатива у сфері волонтерства
  • Краща ініціатива у сфері розвитку благодійності
Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи Благодійна організація «МБФ «ЗЛАГОДА»

Андрушкевич Олена, Литвинова Наталія

Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо) Андрушкевич Олена

Моб.тлф.0660630470,0977794279; [email protected]

Литвинова Наталія

Моб.тлф. 0986041775

[email protected]

Назва успішної ініціативи «Тепло сердець»

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України ‘17», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням