БФ «Зорепад надій»

Ініціатива була створена за для активізації громади та  щоб покращити заклад, надати додаткові можливості школі та дітям, аби їхнє перебування було затишним і комфортним, сучасним та інноваційним. Щоб заохотити  не тільки учнів здобувати знання по сучасному, бажати ходити до школи з натхненням, а ще й вчителів мати більше можливостей для ефективного впровадження знань та навиків.

Ініціативу було реалізовано за 3 роки спільними зусиллями громади школи зі спонсорами, за допомогою місцевих депутатів, КМДА.

В рамках реалізації ініціативи першим кроком було створення БО БФ «Зорепад Надій», як офіційну юридичну організацію, яка би мала змогу приймати участь у різних програмах, та залучати кошти від спонсорів, від грантодавців та інших юридичних організацій.

Після створення організації ми успішно взяли участь на краудфандинговій платформі GoFundEd за для покращення кабінету творчості.

Впровадили проект «Безпечна школа для дітей»

Школа за рахунок благодійного фонда має охоронця, укомплектована камерами відео спостереження, датчиками освітлення на рух, постійно оновлює і закуповує нове обладнання.

Наступник кроком – «Інформаційна школа для громади» Друк листівок, афіш, банерів, а також закупівля інформаційних стендів для школи є необхідним атрибутом.  Розробка сайту школи і його обслуговування.

Найбільший успіх та реальні зміни у школі відбулися за моєю участю (я є автор багатьох проектів) в громадському проекті – це додаткове фінансування з бюджету м. Києва на школу і не тільки на нашу:

2017 р.

2018 р.

2019 р.

Також мною був написаний проект «Сучасна їдальня)  та виграний грант від Ашан на 10044євро (було придбано техніку для харчоблоку, їдальні та оновлено інвентар в кабінеті «Праці»)

За ініціативи громади осучаснені рекреації школи 1, 2, 3 поверхів.

МИ НЕ ЧАКАЄМО ЗМІН, А ТВОРИМО ЇХ РАЗОМ! МИ САМІ ЗМІНЮЄМО ЗАКЛАД ЗАРАДИ НАШИХ ДІТЕЙ і тим самим даємо приклад дітям, бути дієвими і переконуватися в тому, що все тільки в наших руках.

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? Ми активізували громаду, успішно реалізували багато цікавого. Показали, що все можливо. Було б тільки бажання.
Ми здружуємось, гуртуємось на спільні добрі справи.
Ми створюємо цікаві ініціативи, які потім переймають інші.
На даний час управління освіти вже чує наші прохання, максимально старається допомогти у вирішенні та долучитися разом з нами до змін. Це стосується і депутата нашого округу, який допомагає у втіленні наших задумів.
Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? По-перше, оновлення, осучаснення закладу, нові можливості для вчителів, цікавий простір та дозвілля для учнів та дієву, активну громаду для батьків та жителів мікрорайону.
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? Так. Наша організація вже другий рік поспіль є активним членом громадської бюджетної комісію при КМДА. У цьому році БФ «Зорепад Надій» увійшов до складу громадської ради при районній адміністрації аби покращувати питання освіти у районі.
Я, (як один з ініціаторів багатьох ініціатив та проектів разом з Дунас Іриною) створили ГО «Велес Ідей» аби покращувати не тільки заклад, а й привносити користь району у багатьох інших питаннях. До речі  ГО «Велес Ідей» увійшла теж до складу громадської ради нашого району.
Ми тісно співпрацюємо з районною адміністрацією і хочемо активно долучати інших громадян нашого міста творити зміни на краще.
Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах Потрібно тільки бажання, наполегливість, праця і віра в результат. Усе інше складається само собою.

Довідкова інформація про ініціативу:

Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи БФ «Зорепад Надій» (ініціативна група батьків школи №285 м.Київ.), автора ініціативи – Величко Альона, Дунас Ірина, Сергіїва Олена, Загребельна Алла, Міхуля Наталія.
Контактні дані організації Сергіїва Олена Миколаївна,  063-715-54-44
https://www.facebook.com/groups/1842370052694928/
Моя ел.адреса: [email protected]
Назва ініціативи БФ «Зорепад надій»

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України 2018», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням