Запрошуємо стати учасником Міжрегіонального інклюзивного форуму “Без кордонів без обмежень” (Семенівський район, Полтавська область)

 « Без кордонів без обмежень. Культурно-мистецькі заходи, як засіб реабілітації та інтеграції осіб з інвалідністю в суспільство та один із шляхів налагодження конструктивного діалогу між різними регіонами України.»

 Семенівська  районна організація інвалідів ПООІ ВОІ, асоціація людей з обмеженими можливостями Семенвської селищної ради  реалізують даний проект  за сприяння ГО “Культурний ді@лог” при фінансовій підтримці програми «Активні громадяни» Британської ради в Україні  та Програми  національних обмінів,  що фінансується  Європейським  Союзом  та Національним фондом  підтримки демократії (США).

Проект покликаний покращувати зв’язки  і співпрацю між  соціально активними особами з інвалідністю, що сприятиме побудові конструктивного  діалогу та кращому взаєморозумінню представників різних регіонів України,  а також підвищити залученість  спільнот до соціально-економічних змін.

 В планах проекту проведення:

 липень смт.Семенівка:

– майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва;

– виставка-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва;

 

7-10 серпня 21017р.КДОТ «Світанок» с.Наріжжя, Семенівського району:

– круглий стіл;

– спортивні змагання з рекреаційних видів спорту;

– інтелектуальний конкурс;

– майстер-класи та виставка-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва;

– тренінг ГО “Культурний ді@лог” по написанню проектів до  програми «Активні громадяни» Британської ради в Україні;

–  міжрегіональний форум;

– концерт-фестиваль  «Рогозів кут»;

– козацькі забави на берегу ріки Бурчак.

 

Запрошуємо для участі активних осіб з інвалідністю. Заявки приймаються на e-mail [email protected]  (тел.095 0684041)  до 25.07.17р. Склад делегації не більше 5 осіб. Кількість учасників обмежена.  Перевага надається представникам Східного та Західного регіонів.