Запрошуємо на тренінг “Дослідження громади” (Миколаївська область)

Громадська Спілка “Громадські ініціативи України” та Агенство  економічного розвитку Вознесенська щиро запрошують громадських активістів/ток  з Миколаївської області до участі у тренінгу  “Дослідження громади”.

Під час тренінгу  будуть, зокрема, розкриті теми мобілізації ресурсів громади, проведення локального аналізу (неформальних методів дослідження) в громаді. Будемо говорити також про роль  громадських організаційв цих процесах.

Дата: 14-15 березня, Вознесенськ. Заявки на участь очікуємо до 12 березня, для цього треба заповнити невелику онлайн анкету за цим посиланням

До участі у тренінгу  запрошуються громадські організації, ініціативні групи, особливо ті, які діють на місцевому рівні (невеликих міст, сіл, ОТГ).

Цей дводенний тренінг стане логічним продовженням відкритого простору, який відбувся восени 2018 року та зібрав активістів/ток зі всієї Миколаївської області (більше про відкритий простір можна почитати тут).

Продовжимо спільно говорити про перспективи нашої співпраці!

Навчання проводитиме Павло Пущенко, тренер Спілки “Громадські ініціативи України”.

Організатори забезпечують харчування протягом заходу,  а також повернення грошей за квитки та проживання для учасників з інших населених пунктів області (при потребі).

Контактна особа: Олена Заворотченко, 0958941172, [email protected]

Тренінг відбудеться у рамках проекту Спілки “Громадські ініціативи України” “Ефективна регіональна модель взаємодії НУО”, що фінансується Національним фондом підтримки демократії (NED)