Тренінг “Робота в команді” для організацій, що працюють у сфері культури (Волинь)

Громадська Спілка “Громадські ініціативи України” та ГО “Принцип” щиро запрошують громадських активістів/ток  з Волинської області, що працюють у сфері культури до участі у тренінгу  “Робота в команді. Вирішення конфліктів”

Дата проведення: 23-24 березня 2019, Луцьк. Заявки учасників/ць очікуємо до 20 березня. Для зголошення потрібно заповнити невелику онлайн-анкету, перейшовши за цим посиланням.

До участі у тренінгу  запрошуються громадські організації, ініціативні групи, особливо ті, які діють у сфері культури на місцевому рівні (невеликих міст, сіл, ОТГ). Під час тренінгу учасники/ці ознайомляться з концепцією команди, отримають знання про особливості спілкування та управління в команді. Досвід безпосередньої участі в рольових іграх  та групових дискусіях дасть можливість відчути переваги командних способів прийняття рішень та організації роботи.

Тренером для охочих створити міцну продуктивну команду стане Ігор Добко (Товариство Лева, Львів).

Цей дводенний тренінг – продовження Відкритого простору, який відбувся у грудні 2018 року та внесок у розбудову мережі культурних організацій на Волині.

Організатори забезпечують харчування впродовж заходу,  а також повернення витрат на квитки та проживання для учасників з інших населених пунктів області (при потребі).

Тренінг відбудеться у рамках проекту Спілки “Громадські ініціативи України” “Ефективна регіональна модель взаємодії НУО”, що фінансується Національним фондом підтримки демократії (NED)