Запрошуємо громадських активістів Донеччини та Луганщини на тренінг з піару для НУО

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг «PR для НУО: нащо та як саме?». Тренером виступить PR-менеджер Донецької обласної організації «Комітет виборців України» Катерина Жемчужникова.

Учасники навчаться розказувати про свої ініціативи журналістам та іншим людям, розберуться в поняттях «реклама» та «PR», розглянуть різні інструменти безкоштовного просування громадської організації, застосують здобуті знання на практиці. Також під час тренінгу громадські активісти в ігровій формі спробують себе в різних ролях: отримувача інформації, поширювача інформації, створювача інформації, а також складуть каркас PR-концепції для своєї організації.

Захід відбудеться 29 листопада (вівторок) з 09:00 до 17:00 у Краматорську. Місце проведення тренінгу буде повідомлено відібраним учасникам додатково.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням. Дедлайн подачі заявки 20:00 26 листопада 2016 року. Результати відбору будуть повідомлені до 24:00 27 листопада 2016 року.

Організатори забезпечують харчування учасників, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус або потяг у вагоні не вище класу купе) за наявності квитка до міста, в якому буде проведено тренінг та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка. Під час тренінгу учасники отримають роздаткові матеріали.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.