У Черкасах продовжують започатковану традицію щороку влаштовувати “побачення” ідеям та ресурсам на їх реалізацію

15151508_1178935035487307_527144582_nУ Черкасах вже вдруге відбудеться Обласний форум інститутів громадянського суспільства “ГРАНТуємо ЗМІНИ 2.0”.

Форум відбуватиметься 30 листопада 2016 року, з 09.00 до 15.00 у приміщенні Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  (Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 17).

Участь у заході візьмуть представники неурядових організацій Черкащини, міжнародних та вітчизняних фондів, що підтримують громадянське суспільство, органів місцевого самоврядування, молодь Черкас, ЗМІ.

Під час Форуму Ви зможете презентувати проекти Вашої організації на Ярмарку громадських ініціатив у холі 2-го поверху Центру підвищення кваліфікації (з 9.00 до 11.00), заслухати доповіді про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів, а також взяти участь у майстер-класах із написання грантових заявок.

Цей захід є спільною ініціативою  Департаменту регіонального розвитку, Управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА та громадських організацій Черкаської області.

Учасникам із області буде надана можливість повернути гроші за проїзд при наявності квитків. Для цього потрібно вказати при реєстрації на участь у заході вартість квитка в дві сторони.

Реєстрація для участі у Форумі: http://bit.ly/2fCFJjG

Зі всіма питаннями щодо участі в заході просимо звертатися до  Вікторії Лаврентьєвої (ГО “Місто на Че”) за адресою [email protected]

Якщо Ви хочете презентувати проект вашої громадської організації чи ініціативи на Ярмарку проектів – реєстрація тут: http://bit.ly/2f7fjme

Зі всіма питаннями щодо участі в заході ГО просимо звертатися до  Тетяни Кавальчук (ГО “Молода Черкащина”) за адресою [email protected]

 

#ГРАНТуємо_ЗМІНИ_2 #форум #молодь #грант #ідея #проект #фандрейзинг #Черкаси #Черкащина #Україна