Запрошуємо до участі у VIІ всеукраїнському Форумі місцевих громадських ініціатив України

Громадська спілка “Громадські ініціативи України” починає прийом заявок для участі у Форумі «Від ідеї до успіху. Місцеві ініціативи змінюють життя українських громад-2021». Захід вже традиційно присвячений розвитку громадських організацій та ініціатив, що працюють на місцевому рівні, в українських містах та територіальних громадах. 

Форум відбудеться 23 – 24 липня   2021  року в місті Вінниця.

Щоб взяти участь, до 9 липня  2021 року заповніть невелику анкету за цим посиланням 

Ми дуже раді, що в 2021 році можемо провести захід в безпосередньому, живому  спілкуванні. Будемо планувати багато паралельний подій на яких обговорюватимемо актуальні виклики та можливості, що стоять перед громадянським суспільством. А ще будемо дотримуватись всіх карантинних обмежень та будемо проводити багато часу на відкритому повітрі. 

 

ЩО БУДЕ НА ФОРУМІ?

Щороку на форумах Спілки учасники/ці знаходять партнерів, нові ідеї та натхнення для роботи в своїх громадах. Це відбувається під час панельних дискусій, майстер-класів та неформального спілкування. Ми (команда Спілки) використовуємо цікаві формати для обговорення досвіду, запрошуємо спікерів, що мають важливий досвід і готові ним поділитись, ретельно відбираємо теми для майстерень, створюємо простір, щоб кожен і кожна могли висловитись. 

 

ПРО ЩО БУДЕМО ГОВОРИТИ?

Цьогоріч плануємо поговорити про  ідеї та рішення для розвитку громад. Будемо ділитись ідеями та готовими рішеннями що місцева влада та громадські організації можуть робити спільно для покращення життя місцевих жителів, надання якісних послуг, творення нових просторів, залучення до громади людей, ідей та інвестицій.  

Під час двох днів форуму лідери громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування активісти, волонтери, журналісти та соціально відповідальний бізнес  зможуть обмінятись думками, обговорити можливості і перспективи співпраці в умовах можливостей, які перед нами відкрила реформа децентралізації.  Разом шукатимемо відповіді на загрози, які перед нами поставили пандемія, економічний спад, зміни на ринку праці.  

Під час панельних дискусій поговоримо про конкретні вже працюючі в українських громадах інструменти взаємодії влади та громадянського суспільства, а саме локальні програми розвитку громадянського суспільства,  центри розвитку громад, агенції регіонального розвитку  громад, інститути розвитку міст інші приклади синергії.   

Разом з порталом  “Громадський простір” будемо шукати відповіді на питання, як побудувати ефективну комунікацію в новоутворених, або розширених громадах. Як громадянське суспільство та органи місцевого самоврядування можуть взаємодіяти для побудови якісного діалогу та залучення мешканців до взаємодії.

Разом з мережею громадських організацій Вінниці –  “Місто Змістів” поговоримо про мережування громадських організацій, про переваги та складності спільної роботи, про взаємодію із місцевою владою та співвідповідальність за результат.  

Звичайно тема партисипації (залучення громадян) не залишиться поза увагою форуму – торкнемось різних аспектів – від досвіду громадського бюджету для невеликих громад  до викликів партисипації в умовах карантинних обмежень. 

Навчитись щось нового, або ж поділитись тим що знаєте ви можна буде на майстернях, яких на форумі буде вже традиційно досить багато. 

 

ДЛЯ КОГО БУДЕ КОРИСНИМ ФОРУМ?

Ми запрошуємо до участі представників/ць громадських організацій та ініціативних груп з усіх куточків України, а також  культурних діячів, представників органів місцевого самоврядування, представників бізнесу та донорських організацій. 

Всі разом впродовж двох днів будемо шукати відповіді на найбільш актуальні питання, що стоять перед українським громадянським  суспільством, акцентуючи увагу саме на місцевому рівні. 

Важливий організаційний момент: 

Організатори забезпечують учасникам харчування, проживання на одну добу в м.Вінниця та компенсацію вартості проїзду, за умови наявності квитків (не вище 2 класу «Інтерсіті» або купе)

Маєте питання? – Пишіть, або телефонуйте організаторам: 

Контакти:

Інформація щодо участі в Форумі: Андрій Сільченко  067-430-15-54, [email protected] 

Загальні питання, партнерство, виступи спікерів: Юрій Степанець 067-960-72-64 [email protected]

 

Сайт Спілки http://ngonetwork.org.ua/

Сторінка Спілки у фейсбуці www.facebook.com/ngonetwork.org.ua

 

Форум відбудеться в рамках проекту   «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні», що  реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за сприяння Національного  фонду  підтримки демократії (NED)

2 коментарі

  1. Ірина 01.07.2021
  2. Ірина 08.07.2021