Democracy Cake – Рецепт демократії

Настільна гра «Democracy Cake – Рецепт демократії» створена правозахисною організацією Фонд Рафто. Фонд «Освіта для демократії» та Громадська спілка «Громадські ініціативи України» вирішили підготувати українську версію гри, щоб заохотити усіх до розмови про демократію.

Що таке демократія, які її найважливіші інгредієнти? Як зробити, щоб демократія вистояла перед загрозами? У сучасному світі, в контексті викликів, перед якими ми стоїмо, актуальність цих питань постійно зростає. Гра «Democracy Cake – Рецепт демократії» дозволяє підняти ці питання у дружньому до учасників форматі.

У гру можуть грати всі – молодь, дорослі, люди похилого віку; гру можна використовувати в школах, громадських організаціях, будинках культури, бібліотеках…. можна також грати вдома, з родиною або друзями.

 Ви можете замовити екземпляр настільної гри «Рецепт демократії» для своєї школи, організації, або інституції та розпочати Вашу розмову про демократію!

Гру можуть отримати школи, інституції або організації, які працюють з молоддю або дорослими. Для цього потрібно заповнити форму замовлення та задекларувати проведення зустрічі/дискусії зі своїми цільовими аудиторіями та використанням гри. Одна школа, організація чи інституція може отримати лише один примірник гри «Рецепт демократії».

Надсилаємо гру ( до кінця серпня 2021 року безкоштовно) на відділення Укрпошти або Нової пошти.

Форма замовлення гри тут

 

Запрошуємо до гри та бажаємо цікавої розмови про демократію!

Хочете більше дізнатись про гру, або краще підготуватись до проведення (фасилітації) розмови з використанням гри? Маємо кілька додаткових матеріалів, які в цьому допоможуть:

 Переклад матеріалів є неофіційним перекладом, здійснений спілкою «Громадські ініціативи України».  

 

Якщо Вам сподобалася гра і Ви хочете підтримати діяльність спілки, це можна зробити, передаючи нам безповоротну фінансову допомогу на статутну діяльність:

Отримувач: ГС «Громадські ініціативи України»

Номер рахунку: UA 34 325365 0000026000010897860

Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога на виконання статутних завдань

 

 

Українська версія гри буде підготовлена завдяки підтримці посольства США у Варшаві.

One Comment

  1. Світлана 03.11.2021