Запрошуємо активістів з Луганської та Донецької областей на міні-конференції у форматі Open Space

В рамках проєкту «Ефективне врядування і залучення громадян у східній Україні» передбачено ряд заходів, які допоможуть у розвитку місцевим ініціативам та неурядовим організаціям. Першими заходами в проєкті буде проведення у першій половині липня двох конференцій «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки громад» для представників цільових громад Донецької та Луганської областей*.

На міні-конференціях будуть обговорюватись проблеми та потреби громадських організацій, ініціатив та громад в цілому, а також шукатимуться шляхи вирішення найбільш актуальних проблем. Одна з ключових тем обговорень та пошуку ефективних рішень – як громадські ініціативи впливають на громадську безпеку та що можемо зробити вже зараз для комфортного і безпечного життя в наших громадах.

Заходи відбуватимуться за методикою Open Space**, яка передбачає активне включення кожного учасника/учасницю в роботу конференції.

Значною мірою за результатами міні-конференцій формуватимуться команди та ініціативи, що продовжать роботу в інших заходах проекту (навчальні візити, школи, дослідження, реалізація заходів з громадянської безпеки та ін.), а також визначатимуться пріоритеті напрямки роботи у визначених громадах, які охоплюватиме даний проєкт.

Попередні дати проведення міні-конференцій:

  • 7 липня – Краматорськ (для представників/представниць Донецької області),
  • 9 липня – Сєвєродонецьк (для представників та представниць Луганської області).

Для участі у конференціях необхідно заповнити анкету до 22 червня. Анкета за посиланням https://forms.gle/fYcx8rPabkAPihhp7

Відібраним учасникам та учасницям буде повідомлено про місце проведення окремим листом на електрону пошту, не пізніше 26 червня.

У разі виникнення питань, звертайтеся до асистентки проєкту Анастасії Прокопенко на пошту [email protected]

 

* Цільові громади в Донецькій області: Авдіївський, Сіверський, Слов’янський, Соледарський, Дружківський, Добропільський, Світлодарський, Мирноградський, Покровський, Мар`їнський, Мангушський, Сартанський, Волноваський, Великоновосілківський, Вугледарський, Красногорівський, Новгородський.

Цільові громади в Луганській області: Лозноолександрівський, Троїцький, Нижньодуванський, Біловодський, Міловський, Красноріченський, Кремінський, Привільненський, Лисичанський, Сєвєродонецький, Новоайдарський, Станичнолуганський, Попаснянський.

** Наразі метод «open space» застосовується більш як 100 країнах. І завжди виправдовував себе! У лiтакобудiвнiй фiрмi “Боїнг” була розроблена нова конструкція дверей літака, американський концерн телефонного зв’язку АТ8Т розробив проект свого павільйону для Олімпійських Ігор р. в Атланті, установа з питань професійної освіти для молодих інвалідів склала план заходів по створенню зразкового підприємства, Німецька Рада з питань транспортної  безпеки забезпечила подальший розвиток автошкіл, Акціонерне товариство “Німецька Залізниця” — “Дотче Бан АГ” — прийняла план процесу злиття з іншим підприємством транспортного обслуговування, тощо.

 

 Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.