Як формувати команди для реалізації проєктів громадських організацій вчилися члени Спілки “Громадські ініціативи України” 

30 червня – 1 липня для членів Спілки “Громадські ініціативи України” у Львові  був проведений тренінг “Управління персоналом в проєктах громадських організацій”.   

Сьогодні в Україні є відчутна криза мотивованих та професійних кадрів для реалізації проєктів громадських організацій. Водночас потреба в таких спеціалістів зростає з кожним днем  і ця тенденція буде продовжуватися. 

Саме тому команда Спілки “Громадські ініціативи України” організувала для представників членських організацій тренінг на тему залучення та роботи з персоналом. 

Тренеркою була керівниця проектів з персоналу однієї з провідних компаній з енергетики KNESS Людмила Савюк. 

Серед тем які були розглянуті наступні: 

  • Визначення структури, функціоналу, учасників проєкту, закріплення відповідальності
  • Шляхи пошуку та залучення кандидатів для реалізації завдань 
  • Створення бази кандидатів, проведення інтерв’ю за компетенціями
  • Визначення рівнів винагороди учасників проєкту в залежності від функціоналу та кошторису проєкту
  • Мотивація учасників проєктних команд.
  • Формат закінчення співпраці з проєктною командою, зворотній зв’язок

Говорили також про формування бренду організації в очах потенційних працівників та волонтерів,  ролі керівника проєкту, ключові показники ефективності залучених членів команди проєкту. 

Також для Спілки “Громадські ініціативи України” цей тренінг, як і декілька попередніх –  це можливість залучити досвід приватного сектору в роботу неурядових організацій.  

Навчання стало можливим завдяки Програми дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR), що впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/ BHA).

Спілка «Громадські Ініціативи України» –  організація-партнер Глобал Ком’юнітіз, що реалізує завдання  програми CLEAR в трьох громадах Чернігівщини: Корюківській, Сосницькій та Іванівській.