Спілка “Громадські ініціативи України” стали членом Європейської Асоціації місцевої демократії ALDA

19 травня Спілка  “Громадські ініціативи України” стала повноправним членом Європейської Асоціації місцевої демократії ALDA – European Association for Local Democracy

8 червня у Брюсселі під час  Генеральної асамблеї ALDA , член наглядової ради Спілки Павло Казанецький отримав сертифікат про членство. І нарешті сертифікат доїхав до України  – 2 липня був переданий Правлінню організації.  

“Бути членом великої та важливої європейської асоціації це відповідальна і важлива місія. Впевнені, що разом зможемо наблизити європейську перспективу України, прошвидшити реформи особливо на на локальному та регіональному рівнях. З радістю запозичимо досвід європейських країн, а також ділитимемось власним досвідом і знаннями, здобутими протягом більш як 16 років праці в Україні” – говорить голова Правління Спілки “Громадські ініціативи України” Юрій Степанець.  

ALDA – Європейська асоціація місцевої демократії – це глобальний альянс місцевих і регіональних органів влади та представників громадянського суспільства, які працюють разом із підходом участі для стійких, інклюзивних та сталих громад.

Більше про ALDA https://www.alda-europe.eu/