Я люблю Білолуцьк

Відсутність місця призначення побачень та зустрічей, відсутність поваги молоді до селища, в якому проживають, на мій погляд, і стало приводом для реалізації  такої ініціативи. Тож, 1 лютого я звернулася до голови с/р з  ідеєю створити знак «Я люблю Білолуцьк».

Сама ідея зізнатися своєму селищі у любові виникла саме 1 лютого і я мала надію виготовити та встановити знак 14 лютого в День всіх закоханих. Та виявилося, що потрібно більше часу, бо етапів реалізації, температурний режим  та роботи забагато для такого короткого часу. Було вирішено не залучати велику кількість людей, адже готували сюрприз для  місцевих мешканців та гостей, тому виготовляти знак допомогли працівники Білолуцького МБК.

Дуже хвилююча мить була під час урочистого відкриття, адже зібралося чимало гостей дізнатися про сюрприз, який був запакований до 1 червня  – дня відкриття. Святковий концерт,  танцювальний флешмоб, та подарунки чекали на присутніх.

Дуже важливим є те, що молодь оберігає знак від ушкоджень та всіляко популяризує наше селище.

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? У селищі Білолуцьк з’явилося місце призначених побачень та зустрічей з друзями. Створене місце для фото зони, ось наприклад: молодята на весіллі обов’язково приїздять до знаку, щоб залишити собі на згадку святкову мить. Також виявляється, що наші жителі пересуваючись центральними вулицями селища,  в ту мить, коли бачать знак  – частіше стали говорити: «Я люблю Білолуцьк»
Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? На мою думку,  для людей, які долучилися до реалізації ініціативи, з’явилася нагода з гордістю заявити, що вони залишили свій слід у історії розвитку нашого селища. Можливість створити місце – яке об’єднує   громаду
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? Наша ініціатива  продовжилася дуже стрімко, та прокотилася територією нашого Новопсковського району. Адже, як результат мешканці 3 сусідніх сіл та районного центру забажали мати у себе такий Знак. Хто виготовив на замовлення, а хто і власноруч змайстрував
Ваші поради тим, хто хоче втілювати ініціативи у своїх громадах Для втілення ініціатив серед громад можу дати декілька порад:
1.Визначити саме ідею для реалізації (шляхом проведення опитування, як варіант)
2. Зібрати активну команду
3.Створити план реалізації
4. Розподілити обов’язки між членами команди
5. Визначити обсяг фінансування та джерела
6.Провести PR кампанію
7.Реалізація ініціативи
8. Урочисте представлення громаді реалізованої ідеї
9. Звіт перед донорами, спонсорами, якщо такі були долучені

Довідкова інформація про ініціативу:

Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи Громадська організація «Білолуцька селищна організація «Лелека»
Контактні дані організації Бондар Галина Іванівна
Тел. : 0990383348
[email protected]
facebook
Назва ініціативи «Білолуцька слобода»

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України 2018», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням