Виготовлення та встановлення багатофункціонального спортивного майданчика «Куточок сили та краси»

Недостатнє приділення уваги з боку міської влади міста Знам’янка до проведення дозвілля дітей, підлітків, дорослих та мешканців з особливими потребами на південній стороні міста.

Відсутність спортивних споруд не дозволяло належним чином покращити здоров’я та фізичний розвиток дітей, молоді та населення мікрорайону, обмежувало доступність особам з особливими потребами займатись посиленими видами спорту, не сприяло популяризації здорового способу життя шляхом проведення спортивних культурно-оздоровчих заходів для мешканців мікрорайону.

В рамках реалізації ініціативи відповідно до законодавства про благоустрій, отримання дозвілу на розміщення БСМ «Куточок сили, краси та здоров’я», стало першочерговим та необхідним кроком до подальшої реалізації ініціативи. Оскільки встановлення спортивного майданчика потребувало підготовчої роботи з облаштування та підготовки земельної ділянки, відповідно наступним заходом відбулася очистка території, планування  грунту, робота по облаштуванню основи з пошаровим ущільненням. Задля економії коштів по встановленню багатофункціонального спортивного майданчика, виготовлення окремих модулів спортивних споруд відбувалося силами партнерів ініціативи. Заключним етапом став кінцевий монтаж спортивних споруд безпосередньо на самому майданчику.

Для широкого повідомлення та залучення дітей, підлітків, дорослих та мешканців з особливими потребами було проведене урочисте відкриття БСМ «Куточок сили, краси та здоров’я»

В впровадженні та реалізації ініціативи брали участь місцеві мешканці, члени ГО «ПГУ «Нове місто» та партнери ФОП Лєвінте С.В., ФОП Кондратьєв В.В.

Які результати Ваша ініціатива принесла громаді? В результаті спорудження БСМ «Куточок сили, краси та здоров’я» відбувається забезпечення більш здорового способу життя у активній громаді шляхом широкого залучення мешканців міста до участі у спортивних та оздоровчих заходах. Заняття спортом на такому майданчику додають сил, спритності нашому майбутньому поколінню. Спорудження багатофункціонального спортивного майданчику дало можливість поліпшити умови для виховання та відпочинку дітей, молоді південної частини міста. Спортивні споруди надали дітям та підліткам можливість проводити спортивні заходи, залучати їх до активності. Значно поліпшилися умови для дозвілля дітей, молоді, дорослих та осіб особливими потребами, яких цікавить фізкультура та спорт.
Що на Вашу думку дала ініціатива тим, хто її втілював в життя? Втілена ініціатива згуртувала команду, яка її втілювала, також, в чергове, додала впевненості в тому, що заплановані ініціативи втілюються в життя. Команда отримала колосальний досвід співпраці з міською владою, підприємцями та  мешканцями міста Знам’янка.
Чи мала Ваша ініціатива своє продовження та які зміни вона принесла? Ініціатива виготовлення та встановлення багатофункціонального спортивного майданчику «Куточок сили, краси та здоров’я»  стала успішною історією в місті Знам’янка та стартом запланованих міською владою  встановлення таких майданчиків в інших місцях міста.

Довідкова інформація про ініціативу:

Номінація, в якій бере участь ініціатива краща ініціатива у сфері місцевого розвитку
Назва організації (ініціативної групи), автора ініціативи Громадська організація «Платформа громадської участі «Нове місто»
Контактні дані організації (прізвище та ім’я координатора, телефон, електронна пошта, веб сайт тощо) Захарчук Тетяна Василівна, 0506833551,

[email protected]

https://www.facebook.com/NoveMistoZnamyanka/

Назва успішної ініціативи Виготовлення та встановлення багатофункціонального спортивного майданчика «Куточок сили та краси»

Дана публікація розміщена в рамках всеукраїнського  конкурсу  «Краща громадська ініціатива України ‘17», що впроваджується  Спілкою «Громадські ініціативи України».

Детальніше про конкурс за посиланням