Вітаємо представників місцевого самоврядування України з професійним святом!

З відновлення Незалежності України в 1991 року і до тепер  громадські організації завжди були найвідданішим союзником місцевого самоврядування України.

Незважаючи на труднощі і потрясіння в нашій державі, саме місцеве самоврядування невпинно розвивало наші міста і села, покращуючи безпеку, комфорт. Роблячи наші громади доступними, зеленими, чистими, а мешканців усміхненими і енергійними. І громадяни, які бачили зміни у своїх громадах підтримували своїх представників незважаючи навіть на потрясіння в державі.

Від імені спілки «Громадські ініціативи України» дякуємо всім працівникам місцевого самоврядування, які своєю невтомною працею та енергією до змін роблять наші громади щодня кращими. Хочемо запевнити що, як наша спілка, так і тисячі інших громадських організацій України є надійними партнерами для органів місцевого  самоврядування у щоденній наполегливій праці для кращого майбутнього громад і їх мешканців.

 

Міцного здоров’я, сили, енергії , миру і добробуту всім громадам України. Активних мешканців, великих і малих інвесторів, нових виробництв та якісного довкілля. Розвитку освіти і культури, прибутковості комунальним підприємствам! 😉