Відкрито набір на програму Study Tours to Poland для молоді з України

Study Tours to Poland (STP) – це півтора тижні інтенсивної пізнавальної програми у міжнародній групі однодумців, під час якої учасникам надається можливість отримати нові знання та вміння, познайомитись з цікавими людьми, відвідати розвиваючі заходи.

STP – це не лише здобуття нового досвіду, а й передача власного. І хоч на відпочинок не залишається багато часу, проведення загального дозвілля з іншими учасниками візиту, організаторами та волонтерами дає можливість пізнати ближче ровесників та ровесниць із сусідніх країн та придбати нових друзів.

Для участі у STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі.


ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У STP

У Програмі STP можуть взяти участь студенти/-тки вищих навчальних закладів, які поєднують успішне навчання з позанавчальною діяльністю своїх внз (наприклад, у студентському самоврядуванні) або такі, що проявляють активність у діяльності громадських/молодіжних організацій, волонтерських рухів, тощо.

Кандидат/-тка на участь у STP повинен/-на відповідати наступним формальним вимогам одночасно:

 1. бути громадянами Молдови або України
 2. навчатися у вищому навчальному закладі Молдови або України, Європейського Союзу чи Європейської економічної зони (EOG)
 3. бути народженим/-ою у проміжку: 1 січня 2000 – 30 червня 2004 року
 4. мати дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту – щонайменше до 31 березня 2023 року)
 5. ще не брати участі у Програмі Study Tours to Poland
 6. бути повністю вакцинованими проти COVID-19 препаратами, схваленими Європейським агентством лікарських засобів (EMA) та Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), мати сертифікат європейського зразка або сертифікат про одужання (з терміном дії не менше 5 місяців на момент подання заявки)

ПОДАЧА ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У STP

Процедура подання заявки на участь у Програмі БЕЗПЛАТНА!


ПРИЙОМ І РОЗГЛЯД ЗАЯВОК

Заявки від кандидатів/-ок приймаються до 29 вересня 2022 року включно (до 23:59 за польським часом)

Інформацію про результати конкурсу кожен з кандидатів/-ок отримає індивідуально до 11 жовтня 2022 року на вказану в заявці електронну пошту

 
ТЕРМІНИ РЕАЛІЗАЦІЇ ВІЗИТІВ

Візити проводяться у жовтні-грудні 2022 року (конкретні дати участі будуть подані прийнятим учасникам/-цям індивідуально).

Тривалість візиту 10 днів.


ПРОГРАМОЮ ГАРАНТУЄТЬСЯ

• проживання у гостелі (у кімнаті з іншими учасниками/-цями STP) за місцем реалізації програми візиту

• триразове харчування (сніданок, обід, вечеря)

• допомога в отриманні безоплатної візи на період участі у STP

• часткове відшкодування витрат на проїзд у міжнародному сполученні


ВИТРАТИ, ПОВ’ЯЗАНІ З УЧАСТЮ У ПРОГРАМІ

Програма Study Tours to Poland фінансується з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи.


Витрати на реалізацію програми

Організатори беруть на себе всі витрати на підготовку та реалізацію програми візиту до Польщі


Витрати проживання та харчування

Організатори покривають всі витрати на проживання та триразове харчування учасників/-ць на території Польщі під час візиту в рамках STP.


Витрати на проїзд

Організатори забезпечують часткове відшкодування витрат на проїзд з місця навчання учасника/-ці до місця реалізації програми в рамках STP та повернення до місця навчання. Спосіб приїзду, транспортний засіб та дата обов’язково обговорюються з організаторами до візиту та мають бути схвалені ними.

 
Візові та інші витрати

 • Організатор надсилає індивідуально кожному учаснику/-цi запрошення, на підставі якого він/вона має право на отримання в польських дипломатичних представництвах безплатну візу на період участі в STP. Тривалість терміну візи – це суверенне рішення Консула РП у цій країні, організатор не має змоги та підстав змінити таке рішення.
 •  Організатор не відшкодовує додаткові витрати, пов’язані з отриманням візи, наприклад, з поїздкою до консульства


Витрати на медичне страхування

Для візиту в рамках STP, незалежно від наявності у учасника/-ці візи, обов’язковою умовою є наявність медичної страховки на весь термін перебування в Польщі. Страховка повинна забезпечувати кошти лікування та перебування в лікарні, а також містити інформацію про можливості лікування від коронавірусної інфекції COVID-19. Витрати на страховку учасник/-ця покриває самостійно.


ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВКИ

Заявка на участь у STP складається із двох частин. Перша частина – подача інформації про кандидата/-тку, навчання, активність, очікування від участі в STP. Друга частина – соціологічне дослідження, яке служить покращенню процесу набору на участь у програмі та модернізації самої програми для майбутніх учасників/-ць.

Щоб пройти повний цикл реєстрації, потрібно заповнити обидві частини заявки.


Перша частина заявки

 1. Для її заповнення необхідно підготувати відскановані або сфотографовані додатки у файлах формату pdf, tif або jpg, розмір кожного з яких не повинен перевищувати 500 КВ:
 • залікова книжка або її електронний еквівалент – сторінки з оцінками за останні 2 закінчені семестри
 • рекомендаційний листзгідно з інструкцією, написаний керівником громадської організації, з якою співпрацює кандидат/-ка, представником студентської ради, лідером волонтерського руху, тощо. Лист може бути сканом e-mail повідомлення, в якому чітко видно адресу особи, яка надає рекомендацію, або сканом оригіналу рекомендації з власноручним підписом особи, яка надає рекомендацію. Лист повинен містити читабельне ім’я та прізвище цієї особи, назву посаду та контактні дані: електронну адресу і і номер телефону.


Увага!Відскановані файли просимо називати відповідно до їх змісту, додаючи прізвище кандидата, щоб було зрозуміло, який документ знаходиться в середині та до кого він належить. Назви файлів треба записувати латинськими літерами таким чином:ocinky_petrenkorekomendacia_petrenko. Просимо не вставляти у назві файлів жодних інших знаків: лапок, крапок, ком, дужок, слешів, тощо!!!

 1. У кандидата/-ки є можливість створення чорнового варіанту заявки. При потребі відредагувати заявку, можна повернутися до останнього збереженого варіанту, використовуючи персональний код, поданий наприкінці формуляра, який необхідно записати.
 2. Перед відправленням заявки необхідно перевірити, чи електронна адреса записана без помилок. Це важливо, оскільки підтвердження про реєстрацію надходить автоматично на поданий в формулярі e-mail.

 
Другу частину заявки складено у формі анонімної анкети. Створення чорнової версії не є можливим – на заповнення анкети у кандидата/-ки є 15-20 хвилин. Аналіз результатів опитування передбачатиме вивчення загалу інформації, що не дає можливості для ідентифікації особи, яка заповнила анкету, навчального закладу та місця проживання. ВІДПОВІДІ НЕ ВПЛИВАТИМУТЬ НА ВІДБІР УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ.

У разі виникнення запитань звертайтеся за алресою:
[email protected]