В Одесі, Чернігові, Луцьку та Сєвєродонецьку обговорять практику залучення громадян до участі в міській політиці

В українських містах відбудуться круглі столи за участю експертів, журналістів і активістів

На початку лютого в Одесі, Чернігові, Луцьку та Сєвєродонецьку представники Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» та мережі Ресурсних центрів з розвитку демократії обговорять у форматі круглих столів результати вимірювання рівня залучення громадян до управління своїми містами.

До дискусій запрошені представники структурних підрозділів міських рад, які відповідають за залучення громадян,  зацікавлені в тематиці експерти, громадські активісти та представники ЗМІ.

Де та коли:

середа, 7 лютого, 14.30 – м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54, Сєверодонецький Кризовий медіа-центр “Сіверський Донець”;

четвер, 8 лютого, 12.00 – м. Одеса, пр-т Шевченка, 4-д, прес-центр «Контекст Причорномор’я»;

вівторок, 13 лютого, 11.00 – м. Чернігів, вулиця Гетьмана Полуботка, 6а, прес-центр «Чиста Політика»;

четвер, 15 лютого, 12.00 – м. Луцьк, вул. Словацького, 1 конференц-зал готелю «Україна».

Організатори протягом заходу розкажуть:

– наскільки активно використовують інструменти залучення громадян до управління містом міські ради Луцька, Одеси, Чернігова та Сєвєродонецька;

– наскільки наявні в містах практики відповідають принципам залучення громадян;

– які кроки можуть вжити органи міські ради Луцька, Одеси, Чернігова та Сєвєродонецька для того, щоб стати більш ефективними в залучені громадян.

До участі в круглому столі запрошуються представники ЗМІ та будь-які інші зацікавлені особи.

Реєстрація за місцем проведення заходів.

Спікери:  Одеса: Анатолій Бойко – голова Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України», Анастасія Матвієнко – керівник проектів організації;  Чернігів: Наталія Дрозд – керівник ГО “Центр Доброчин”; Олександр Підгорний – керівник ГО “Чернігівський Центр Прав Людини”; Луцьк: Ірина Гайдучик – голова Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії; Анатолій Бойко – Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України»; Сєвєродонецьк:  Тетяна Кіріллова – Голова Правлiння ЛОГО “Громадська iнiцiатива Луганщини”.

Проект «Впровадження в Україні 10 принципів успішного залучення громадян до процесу прийняття рішень від ОЕСР виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» в партнерстві з Регіональними ресурсними центрами з розвитку самоорганізації та місцевої демократії в Луганській, Волинській та Чернігівській областях за підтримки МФ «Відродження». Проект спрямовано на підвищення рівня залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні та збільшення поінформованості населення про практики та можливості залучення до процесу прийняття рішень в чотирьох обласних центрах України. Оцінку рівня залучення громадян до вироблення міської політики розроблено на основі змісту «10 керівних принципів залучення громадян до вироблення політики ОЕСР». Позиція Міжнародного Фонду «Відродження» може не співпадати з думками та точками зору авторів. Думки та позиції авторів також не відображають думки та позиції ОЕСР.