Увага! Благодійний фонд «ЛАСКА» оголошує тендер на надання консультаційних та тренінгових послуг

Благодійний фонд «ЛАСКА», м. Миколаїв, в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства» оголошує тендер на надання консультаційних та тренінгових послуг.   Дедлайн – 7 серпня 2018 р.

Перелік послуг, які мають бути надані:

 

  • Навчання з розвитку у членів Фонду ЛАСКА та у залучених фахівців навичок з консультування для підвищення рівня організаційного розвитку ОГС та ініціативних груп, для залучення громадян і цільових аудиторій для підтримки реформ (органів влади та місцевого самоврядування, інших цільових аудиторій). Вид діяльності: проведення дводенного тренінгу для 14 осіб – членів Фонду ЛАСКА та залучених фахівців з розвитку навичок консультування. Загальна кількість робочих днів залученого тренера-консультанта: 5 днів, в т.ч. 2 дні на підготовку тренінгу, 2 дні на проведення тренінгу, 1 день на підготовку звіту за результатами тренінгу та рекомендацій щодо покращення якості надання консультативних послуг. Терміни надання послуги: вересень  2018 р., в т.ч. дати проведення тренінгу: 10-11 вересня 2018 р.
  • Розробка внутрішніх стандартів консультування ОГС та ініціативних груп, органів влади та місцевого самоврядування, інших цільових аудиторій. Вид діяльності: експертне консультування, яке передбачає, але не обмежується аналізом ходу виконання проектів та внутрішніх документів Фонду ЛАСКА,  проведенням структурованих інтерв’ю, скайп-конференцій, вивченням аналогічних стандартів, розробкою та обговоренням стандартів, запровадження стандартів, інше. Загальна кількість робочих днів залученого експерта: 10 днів. Терміни надання послуги: вересень – жовтень 2018 р.
  • Розробка комунікаційного плану та інформаційних продуктів Фонду ЛАСКА у відповідності до стратегічного плану організації з метою підтримки ефективних громадських ініціатив. Види діяльності: проведення дводенного тренінгу для 14 осіб – членів Фонду ЛАСКА з розробки комунікаційного плану та інформаційних продуктів Фонду ЛАСКА; після тренінгове доопрацювання комунікаційного плану та інформаційних продуктів Фонду ЛАСКА. Загальна кількість робочих днів залученого консультанта/консультантів: 10 днів, в т.ч. 2 дні на підготовку тренінгу, 2 дні на проведення тренінгу, 1 день на підготовку звіту за результатами тренінгу, 5 днів на після тренінгове доопрацювання комунікаційного плану та інформаційних продуктів Фонду ЛАСКА. Терміни надання послуги: вересень – жовтень 2018 р., в т.ч. дати проведення тренінгу: 1-2 жовтня 2018 р.
  • Удосконалення системи фінансового менеджменту Фонду ЛАСКА, зокрема в сфері політики і процедур надання грантів. Вид діяльності: експертне консультування, яке передбачає аналіз існуючих політик та процедур в сфері фінансового менеджменту, розробку політики та процедур надання грантів, розробку рекомендацій з удосконалення фінансового менеджменту в організації. Загальна кількість робочих днів залученого консультанта: 10 робочих днів. Терміни надання послуги: жовтень – листопад 2018 р.

 

Перелік документів, які необхідно подати:

  • Резюме (CV) з описом попереднього досвіду;
  • Лист зацікавленості;
  • Перелік осіб, які можуть надати рекомендації з їх контактними даними;
  • Опис послуги, яка має бути надана (в довільній формі);
  • План тренінгу для послуг, які передбачають проведення тренінгу;
  • Цінову пропозицію (В ГРИВНЯХ), яка включатиме, крім гонорару, який не може перевищувати 3000,00 грн./день, витрати на проїзд, харчування та проживання в м. Миколаєві.

Надавачі послуг (Провайдери), які подають документи на тендер, мають бути зареєстровані на порталі www.cd-platform.org!

Перелічені вище документи необхідно подати до 24.00 за місцевим часом 7 серпня 2018 р. на електронну адресу [email protected] , вказавши в темі листа «Тендер в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства».

Контактна особа: Людмила Руденко-Кардаш, заступник голови правління Благодійного фонду «ЛАСКА» [email protected] вайбер +38093-104-5374 скайп lucy.rudenko.kardash ФБ https://www.facebook.com/lucy.laska