УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКА  ЗУСТРІЧ-СВАТКА Тренінг для вчителів.

Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща) та ЛабораторіяГромадянської Освіти  “Пошук” Товариства Лева (Львів, Україна) запрошують вчителів середніх шкіл та гімназій взяти участь у зустрічі освітян із Польщі та з України, що бажають налагодити міжнародну співпрацю шкіл та обмін молоддю.  До участі у зустрічі, так званій «Сватці польсько-українській», запрошуємо представників шкіл, які раніше не брали участь у подібній зустрічі і чий навчальний заклад не має партнерської школи у Польщі.

Зустріч-сватка відбудеться 2-5 липня 2024 р. в Польщі, в м. Перемишль.

Зустріч орієнтована на осіб, які зацікавлені у налагодженні співпраці безпосередньо зі школами та вчителями з Польщі. На зустрічі буде можливість покращити свої компетенції співпраці в міжкультурному середовищі та встановити безпосередні контакти з представниками польських шкіл, які шукають партнерів з України.   

Програма семінару буде включати: обмін досвідом – виклики шкіл під час війни (польські школи стикаються з викликом прийому учнів з України, українські школи – внутрішньо переміщених учнів); функціонування українських шкіл в умовах війни; становище українських вчителів, які проживають у Польщі; спільний пошук можливих і потрібних у сучасних умовах форм співпраці; приклади міжшкільної польсько-української співпраці; відомості про джерела фінансування міжнародних проєктів.

Учасники тренінгу самостійно залагоджують питання, пов’язані з документами, необхідними для виїзду за кордон; самостійно добираються до місця проведення тренінгу. Фонд компенсує витрати учасників на проїзд, а також забезпечує проживання та харчування протягом тренінгу.

До участі в тренінгу запрошуємо по одному представнику від школи. Кількість місць обмежена. Зацікавлені в участі вчителі мають заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/qbicMJmLUbfroVVw8

Термін надсилання анкет закінчується 27 травня 2024 року. З відібраними кандидатами на

зустріч буде проведено коротку телефонну співбесіду.Кінцеві результати відбору буде повідомлено не пізніше  10 червня 2024 року. Запитання щодо зустрічі-сватка можна надсилати на електронну адресу [email protected].