В Спілки “Громадські Ініціативи України” є гарна традиція збирати громадських активістів з невеликих громад для знайомства, обміну досвідом та спільного натхнення.
От цього року у Львові 27 – 28 січня відбувся Форум “Від ідеї до успіху. Місцеві ініціативи змінюють життя українських громад-2024”.
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240127_171844_197-1024x576.jpg)
Близько 80 учасників та учасниць заходу обмінювалися досвідом щодо діяльності громадянського суспільства на локальному рівні в умовах викликів війни. Спільно думали над тим як залучати жителів до відновлення і розвитку громад. Розказували про кращі практики з планування проєктів для досягнення стратегічних цілей організації.
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240127_163529_049-1024x768.jpg)
Також відбулася презентація реалізації 10 ініціатив громадських організацій – партнерів Спілки ГІУ, що були підтримані в рамках виконання проєкту “Інституційний розвиток громадських організацій в громадах України”.
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_16-36-57-1-1024x768.jpg)
Під час другого дня Форуму учасники за тематичними столами напрацьовували рекомендації щодо роботи громадського сектору в таких напрямах
- Психосоціальна підтримка дітей та дорослих в умовах війни за допомогою арт-терапії: як організувати стійку діяльність
- Як організувати молодіжну роботу в громадах в умовах війни
- Робота з ВПО
- Волонтерство в умовах війни
- Ігрофікаційні інструменти в роботі громадських організацій
За результатами роботи тематичних столів Спілка “Громадські ініціативи України” підготує окрему публікацію з напрацюваннями громадських активістів.
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/20240128_094608-1-1024x577.jpg)
Захід відбувся в межах проєкту “Інституційний розвиток громадських організацій в громадах України”, що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за сприяння Національного фонду підтримки демократії (NED)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/20240128_094608-1024x577.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/20240128_094828-1024x577.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/20240128_094855-1024x577.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/20240128_150310-577x1024.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240127_163529_049-1-1024x768.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240127_171844_197-1-1024x576.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_15-52-40-768x1024.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_15-52-41-768x1024.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_16-30-52-2-768x1024.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_16-30-52-3-768x1024.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_16-30-52-768x1024.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_16-32-40-768x1024.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_16-34-38-2-768x1024.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_16-34-38-1024x768.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_16-35-50-1024x768.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_16-36-56-768x1024.jpg)
![](https://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_16-36-57-1024x768.jpg)