Українсько-польська зустріч-сватка. ТРЕНІНГИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща) та Лабораторія Громадянської Освіти  “ПошукТовариства Лева (Львів, Україна) запрошують вчителів середніх шкіл та гімназій взяти участь у зустрічі освітян із Польщі та з України, що бажають налагодити міжнародну співпрацю шкіл та обмін молоддю. До участі у «Сватці» запрошуємо представників шкіл, які раніше не брали участь у подібній зустрічі і чий навчальний заклад не має партнерської школи у Польщі.

У 2018 році відбудуться дві зустрічі-сватки: в Польщі, поблизу Варшави – 25-28 червня 2018 р.; в Україні, поблизу Львова –   23-26 серпня 2018 р.

Серед шкіл, які подадуть заявки, пріорітетними будуть: опорні школи; школи об’єднаних територіальних громад; школи, що знаходяться у громадах, які брали участь у проекті в 2015-2016 рр. «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування», в 2017 р. – у проекті  «Успішні локальні громади».

На зустрічі-сватці школи матимуть можливість знайти партнерів у Польщі, спільно з якими зможуть організувати обмін молоддю,  вдосконалити свої навики у написанні освітніх проектів.

Під час тренінгу буде можливість розповісти про школу, яку представлятиме учитель, знайти партнерську школу для спільної реалізації проекту, спробувати спільно з польським партнером написати проект співпраці шкіл та обміну молоддю. Учасники тренінгу отримують сертифікат, що підтверджуватиме участь у «Сватці».

Учасники тренінгу самостійно залагоджують питання, пов’язані з документами, необхідними для виїзду за кордон; самостійно добираються до місця проведення тренінгу. Фонд компенсує витрати учасників на проїзд, а також забезпечує проживання та харчування протягом тренінгу. До участі в тренінгу запрошуємо по одному представнику від школи. Кількість місць обмежена. Зацікавлені в участі вчителі повинні заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/w4C8wvs7oyVfvOjj1.

Термін надсилання анкет закінчується 7 травня 2018 року.

Про результати відбору буде повідомлено не пізніше  16 травня 2017 року. Запитання щодо зустрічі-сватка можна надсилати на електронну адресу [email protected].

 

Тренінг організовано в рамках Програми RITA –  «Переміни в регіоні”, що фінансуються Польсько-Американським Фондом Свободи та реалізується Фондом Освіта для Демократії.