У Львові з 16 по 19 березня відбулась зустріч Спілки “Громадські Ініціативи України”

Цей захід є важливим кроком для спілки, яка працює над розвитком громадянського суспільства в Україні. В час найбільшого виклику, який стоїть перед нашою країною тисячі організацій та ініціативних груп об’єднались щоб допомогти іншим. Водночас, багато громадських організацій, які щоденно працюють для наближення перемоги і самі потребують підтримки. Щоб перевести подих, переглянути свою щоденну діяльність, переглянути стратегічні напрямки роботи та підготуватись до довготривалої боротьби за свободу, гідність  та незалежність.

Під час зустрічі була проведена сесія зі стратегічного планування спілки «Громадські ініціативи України» під час якої була переглянута стратегія діяльності та внесені зміни.  Це дозволило також скласти план діяльності на 2023 рік з урахуванням внесених в стратегічний план змін.

Окрім цього, в рамках заходу було проведено сесію, що стосувалась пошуку ресурсів та міжнародних партнерств у Європейському Союзі. Це був важливий практичний досвід для учасників спілки, які працюють над реалізацією проектів та розвитком спільноти.

Зустріч Громадської спілки “Громадські Ініціативи України” – це важлива подія для розвитку громадянського суспільства в Україні час коли громадянське суспільство України об’єдналось перед викликом воєнного вторгнення з боку росії .

Ця зустріч була приємною нагодою для учасників спілки, зустрітись наживо у цей непростий час та  обговорити важливі питання розвитку громадських організацій, а також  висловити свої ідеї щодо майбутнього спілки та отримати нові знання щодо пошуку ресурсів та міжнародних партнерів.

Цей захід відбувся завдяки фінансовій підтримці від Taiwan Foundation for Democracy.

Ми надзвичайно цінуємо підтримку від Taiwan Foundation for Democracy, а також солідарність із Україною у боротьбі за свободу. Дякуємо за підтримку та солідарність!