У Бахмуті пройшов «Ярмарок громадських організацій-2017»

14 вересня на передодні святкування Дня міста, у Бахмуті пройшов Ярмарок громадських організацій-2017 «Громадський простір – європейська перспектива».

ГО «Розвиток демократії та жіночих  ініціатив «ДІЯ» у партнерстві з громадськими організаціями «Моя Єдина», БО «БФ «Відновлення Бахмуту», ГО «Чарівні Руни», та  відділом внутрішньої політики міськвиконкому взяли на себе турботи з процесу організації заходу.

ГО РЖДІ «ДІЯ» виграла субгрант на проведення цієї ініціативи, тож фінансування було від Громадської спілки «Громадські ініціативи України.

Мета ініціативи –    згуртувати представників різних громадських організацій та ініціативних об’єднань міста  для обміну досвідом та випрацьовування спільного напряму роботи у громаді.

Це також надало  можливість  презентувати свої результати іншим жителям  міста  із  пропозицією залучення їх до діяльності  у громадському секторі.

Погода була чудова. З 15-тої години почалось розташування організацій  за схемою локацій на площі напроти  Будинку  культури ім. Є. Мартинова.

Всього у заході прийняло участь  17 громадських організацій та ініціативних об’єднань міста.

Красиві та змістові банери, виготовлені за кошт спонсора,  звертали на себе увагу містян .

Біля кожного столику та намету було багато роздаткового матеріалу, зав’язувались діалоги, бесіди, проводились флеш- моби. Обмінювались контактами.

Це цінно ще й тому, що працювали на майданчику правозахисні організації, на чиї послуги у Бахмуті зараз високий  попит.

Теплу атмосферу створили молодіжні організації : вони розказували, танцювали, скандували гасла любові до України, до свого міста.  Особливо теплі почуття визвала дитяча організація «Бахмутські Леви», коли діти вийшли грати прямо на площі у флорбол.

Цікаво було всім. Значна частина дитячої аудиторії  взяла  участь в майстер-класах з народного мистецтва,( свічка з вощини, лялька – мотанка «Пташка» , малювання)  проводились щахматно – шашечні турніри. Діти дуже раділи   та набули впевненості у своїх можливостях;

Громадська спільнота Бахмуту продемонструвала високий рівень готовності до співпраці задля інтересів громадськості.

А головне, ми маємо сили, час, бажання, ініціативу та колектив, щоб зміцнювати та відроджувати Україну на Донбасі!